199 Katrilyonluk Meme Coin Yakımı: Kripto Piyasasının “Yakım Kralı” Belli Oldu

Bir kripto para veri analiz platformu olan HC Capital, Baby DogeCoin‘i (BabyDoge) en yüksek yanma oranına sahip bir numaralı kripto para projesi olarak seçti.

Kripto veri sağlayıcısı bunu dün paylaşılan bir tweet’te duyurdu. Sıralamaya göre BabyDoge’u Volt Inu, Pig Finance (Pig Token) ve Cronos (CRO) gibi diğer kripto para projeleri takip ediyor.

Başarıyı kutlayan Baby Doge Coin, projeyi “Yakım Kralı” olarak değerlendirdi.

Baby Doge Coin Yakım Çabaları

Baby Doge Coin’in token yakma oranı açısından diğer kripto para projelerinin önünde yer aldığını görmek şaşırtıcı değil. Baby DogeCoin’in arkasındaki ekip, token’ın toplam arzının büyük bir bölümünü yakma yolunda kayda değer bir çaba sergiliyor. BabyDoge, toplam 420 katrilyon arzdan toplam 199.1 katrilyonunu yaktığını iddia ediyor.

Babydoge yakım oranı

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere BabyDoge, tek bir işlemde 88 milyon dolar değerinde 50 katrilyon token yakarak en büyük yakımı gerçekleştirdi. Ayrıca BabyDoge, Haziran ayında ilk doğum gününü kutlamak için üç katrilyon token yaktı.

Bu çığır açan yakım etkinliklerinin yanı sıra, BabyDoge ekibi ayrıca her ay toplam arzından katrilyonlarca token yakıyor. Şubat ayında Babydoge 4.8 Katrilyon token, Nisan ayında 3.2 Katrilyon ve Haziran ayında Bir Katrilyon kripto yakımı gerçekleştirdi.

Bunların yanında BabyDoge ekibi hala token yakma çabalarını hızlandırmaya çalışıyor. Kısa süre önce, merkezi olmayan borsası Baby Doge Swap’tan elde edilen ücretlerin bir kısmını token’ı satın almak ve yakmak için kullanacağını duyurdu.

Bununla birlikte, büyük yakım çabaları kripto para biriminin fiyatına pek yansımıyor. BabyDoge, şu anda 0,000000001180 dolar seviyesinde işlem görüyor ve tüm zamanların en yüksek seviyesinden %81.5 daha geride.

Kripto Para Birimi Yakımları

Birkaç kripto para projesi, bazı varlıkların değerini artırmak için token arzının bir kısmını yakmaya çalışıyor. Shiba Inu, birçok kişi tarafından arzı azaltmak için yakım girişimini başlatan kripto para projesi olarak görülüyor. Shiba Inu’nun yakım programı, aylar içinde milyarlarca SHIB yaktı. İlginç bir şekilde, diğer kripto para projeleri, değerlerini artırmak için token’larının toplam arzının bir kısmını yakmak için Shiba Inu’yu takip etti.

Terra Classic topluluğu da, token’ın toplam arzının bir kısmını yakma konusunda önemli ilerleme kaydediyor. Şimdiye kadar, 18 milyarın üzerinde LUNC yakıldı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.