Kasım 14, 2022

%1064 Fırladı: Meme Coin Yakım Oranı Yeniden Yükselişe Geçti!

Önceki haftanın kötü sonuçlarından sonra, shibburn.com web sitesinde yayınlanan verilere göre, SHIB ordusu meme coin yakım oranında büyük bir artışla haftayı başlattı.

Shiba Inu yakım oranı fırladı

SHIB topluluğu dolaşımdaki arzdan 23.823.149 meme coin çıkarmasıyla birlikte SHIB token’larının yakım hızı son 24 saat içinde 1.064 arttı. Veriler yakımın tek bir işlemde gerçekleştiğini ortaya koyuyor. Bu, Cumartesi ve Pazar arasında yakılan SHIB miktarına kıyasla kesinlikle çok daha yüksek bir miktar. Hafta sonu boyunca sadece 2.045.478 SHIB yakımı gerçekleşti.

Shiba inu coin yakım oranı

Öte yandan genel olarak, Shib yakım girişimleri son zamanlarda iyi gitmiyor. Muhtemel sebep, Cuma günü iflas başvurusunda bulunan ve daha sonra saldırıya uğrayan FTX borsasının son çöküşünden kaynaklanan ayı piyasasının genel olarak etkisini artırması.

Meme coin etkileyici yeni kilometre taşlarına ulaştı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Cuma günü SHIB’nin Twitter takipçi sayısında yeni bir rekor kırdığı açıklandı. Takipçi sayısı Cuma günü 3.6 milyona yükseldi. Temmuz ayında bu rakam biraz daha düşüktü yaklaşık 3.4 milyon civarındaydı.

Bununla birlikte Shib yatırımcı sayısında bir artış fark edildi. WhaleStats, şimdi SHIB tutan cüzdan miktarının 1.261.263’e yükseldiğini iddia ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 2 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Ayşe

    Bu nasıl yalan shiba yerlerde sürünüyor insanları kandırmayın neresi yükselmiş

    Cevap Yazın
    • İsmet KAÇMAZ

      Merhaba haber içeriğinde fiyat artışı değil Shiba'nın yakım oranının arttığı belirtilmiştir. Yatırım tavsiyesi değildir.