Eylül 11, 2023

Meme Coin %333 Yakım Oranıyla Haftaya Yükselişle Başladı: Hareketlilik Artıyor!


Son güncellenme : 11.09.2023 - 16:06

Hafta, Shiba Inu (SHIB) ekosistemindeki boğalar için yenilenmiş bir iyimserlikle başladı. Çünkü protokolün temel büyüme ölçütlerinden biri bugün yükseliş eğiliminde. Shibburn verilerine göre, meme coin’in yakım oranı son yedi günlük dönemde %333,44 gibi muazzam bir artış gösterdi. Bu da bir gecede tam 181.859.002 değerinde token’ın yakılmasıyla sonuçlandı.

Shiba Inu yakım sitesi verileri

Shiba Inu yakım oranı pek çok şeyin sembolüdür. Bunların hepsi dijital para birimi için olumluluğa işaret etmektedir. İlk olarak, yakım oranı token’ın devasa dolaşım arzını azaltmaya yönelik amansız çabalarını göstermektedir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu azalma, genel olarak token değerlemesi üzerinde yukarı yönlü bir etkiye sahiptir. Ek olarak, SHIB yakım oranı, Shiba Inu ekosisteminde ortaya çıkan ve hızla artan sayıda işlem veya yardımcı program için SHIB’in aktif kullanımının olduğunu vurgulamaktadır. Tasarımına göre, aktif kullanım olduğunda token’lar ateşe atılır. Bu da yakım için ödenen ücretlerin bir kısmını serbest bırakır.

Shiba Inu Yakım Oranının Fiyat Üzerindeki Etkisi

Meme coin‘in fiyat artışıyla ilgili olarak bu ayın daha iyi bir bölümünde mücadele etmesiyle birlikte, son artış dijital para biriminin kaybettiği hızı yeniden kazanması için başka bir yolu temsil ediyor.

Bu haber yazıldığı sırada, Shiba Inu %0,89’luk hafif bir kayıpla 0,000007368 dolardan işlem görüyor. Bu, daha geniş kripto ekosistemindeki genel hissiyatı temsil ederken, yakım oranının önümüzdeki birkaç saat içinde fiyatın yükselmesine yardımcı olabilecek bir canlanmaya yol açacağı tahmin ediliyor.

SHIB yakım oranlarının kayıtlarının çoğuna büyük bir fiyat artışı eşlik ettiğinden, bu konuda emsal teşkil etmiştir. Sonuç olarak, protokolün deflasyonist durumu ve Shibarium’un getirdiği fayda etrafında yenilenen duyarlılık, bu hafta protokol için bir yükseliş yönü çizmeye yardımcı olmak için yeterlidir.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Teoman

    Toplam arzı trilyonlarca olan shiba ya bu yakım devede sinek kadar shiba bir yerlere gelicekse trilyonlar yakılmalı..

    Cevap Yazın