Eylül 9, 2023

Meme Coin Yakım Oranı Patlarken Shibarium İşlemleri 1.5 Milyonu Aştı!


Güncel verilere göre, yakın zamanda katman-2 blockchain çözümü Shibarium, etkileyici bir işlem sayısıyla yeni bir rekora imza attı. Bu başarı, Shibarium’un güçlü ve büyüyen ekosistemine işaret ediyor. Ayrıca meme coin yakım oranı da zayıf geçen birkaç günün ardından yeniden yükseldi. İşte detaylar…

Shibarium yeni dönüm noktasına ulaştı

Shiba Inu geliştiricileri tarafından başlatılan Ethereum tabanlı Shibarium katman-2 çözümü, toplam günlük işlem sayısının 1.566.155’e yükselmesiyle yeni bir zirveye ulaştı. Shibariumscan’e göre çıkarılan blok sayısı ise 539.663. Bağlı cüzdan adreslerinin miktarı bu kadar hızlı bir büyüme göstermedi ve şu anda 1.125.127 seviyesinde yer alıyor.

SHIB yakım oranı artıyor

Meme coin ekosistemindeki tek kayda değer gelişme Shibarium büyümesi değil. SHIB’in yakım oranı da önemli ölçüde arttı. Shibburn, son 24 saat içinde Shiba Inu’nin yakım oranının gerçekleşen 14 işlemle birlikte %224.31 oranında önemli bir artış gösterdiğini bildirdi.

Bu 14 işlem arasında yakım miktarı en çok olanlar ise sırasıyla şu şekilde: 20.514.086 SHIB, 14.447.005 SHIB ve 10.487.173 SHIB.

Cuma günü yakım oranı yüzde 65 kadar artmıştı, önceki iki gün boyunca ise Shiba Inu topluluğu tarafından yapılan zayıf SHIB yakımları nedeniyle değer kırmızı bölgede kalmıştı. SHIB yakım oranındaki son artış, topluluk tarafından olumlu bir şekilde karşılandı ve SHIB sahipleri arasında heyecan yarattı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?