%412 Artış: Meme Coin Yakım Oranı Fırlarken Yatırımcı Sayısında Rekor Kırdı


Son güncellenme : 07.11.2022 - 16:40

Shibburn web sitesine göre, Shiba Inu’nun yakım oranı şaşırtıcı bir şekilde %412’lik bir sıçrama yaptı. Bu arada, son 24 saatte sadece 2.175.935 meme coin yakıldı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, SHIB 4 Kasım tarihinde önemli bir artış gördü: gün içi en düşük 0,00001157 dolar seviyesinden 0,00001364 dolara kadar yükseldi. Meme coin sonrasında bir miktar düştü, bu kazançların bir kısmını sildi ve günü 0.00001255 dolardan kapattı. 5 Kasım’da, 0.00001242 dolarlık gün içi dip seviyelerinden bir toparlanma, SHIB’nin 0.00001242 dolar seviyesinde bulunan günlük MA 200’ün üzerine çıkmasına neden oldu. İlginç bir şekilde, SHIB bu seviyede bir üs oluşturuyor gibi görünüyor.

Yayınlandığı sırada SHIB, son 24 saatte %2 ve son yedi günde %4.17 artışla 0.0000127 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu, 0.000012 doların üzerinde kalmayı başarırsa, SHIB Ekim ortasından bu yana art arda ikinci pozitif haftasını elde edebilir.

Bunların yanında IntoTheBlock verilerine göre, meme coin içeren büyük işlemler son bir günde %65 arttığından, Shiba Inu balinaları fiyat hareketine katkıda bulunmuş gibi görünüyor. WhaleStats tarafından takip edilen en büyük 100 Shiba Inu sahibi tarafından işlem gören SHIB için işlem hacimleri de %961 oranında yükselirken, ortalama SHIB yatırımları %6’nın üzerinde arttı.

Meme coin, yatırımcı sayısında yeni bir rekor kırdı

SHIB, sıkıcı piyasa koşullarına rağmen yeni kullanıcılar çekmeye devam ediyor. WhaleStats verilerine göre Shiba Inu, şu anda 1.236.197 olan sahip sayısında yeni bir zirveye ulaştı.

IntoTheBlock istatistiklerine göre, SHIB için uzun vadeli sahiplerin yüzdesi şu anda en yüksek seviyede. Uzun vadeli yatırımcıların veya diğer bir ifadeyle “hodlers”ın oranı %47’ye yükselirken, orta vadeli yatırımcıların oranı azalmaya devam ediyor. Bu arada, kısa vadeli yatırımcıların oranı büyük ölçüde sabit kalıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?