%412 Artış: Meme Coin Yakım Oranı Fırlarken Yatırımcı Sayısında Rekor Kırdı

0
Shiba Inu'nun Gizemli Paylaşımı Bu Altcoin'i Hareketlendirdi!

Shibburn web sitesine göre, Shiba Inu’nun yakım oranı şaşırtıcı bir şekilde %412’lik bir sıçrama yaptı. Bu arada, son 24 saatte sadece 2.175.935 meme coin yakıldı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, SHIB 4 Kasım tarihinde önemli bir artış gördü: gün içi en düşük 0,00001157 dolar seviyesinden 0,00001364 dolara kadar yükseldi. Meme coin sonrasında bir miktar düştü, bu kazançların bir kısmını sildi ve günü 0.00001255 dolardan kapattı. 5 Kasım’da, 0.00001242 dolarlık gün içi dip seviyelerinden bir toparlanma, SHIB’nin 0.00001242 dolar seviyesinde bulunan günlük MA 200’ün üzerine çıkmasına neden oldu. İlginç bir şekilde, SHIB bu seviyede bir üs oluşturuyor gibi görünüyor.

Yayınlandığı sırada SHIB, son 24 saatte %2 ve son yedi günde %4.17 artışla 0.0000127 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu, 0.000012 doların üzerinde kalmayı başarırsa, SHIB Ekim ortasından bu yana art arda ikinci pozitif haftasını elde edebilir.

Bunların yanında IntoTheBlock verilerine göre, meme coin içeren büyük işlemler son bir günde %65 arttığından, Shiba Inu balinaları fiyat hareketine katkıda bulunmuş gibi görünüyor. WhaleStats tarafından takip edilen en büyük 100 Shiba Inu sahibi tarafından işlem gören SHIB için işlem hacimleri de %961 oranında yükselirken, ortalama SHIB yatırımları %6’nın üzerinde arttı.

Meme coin, yatırımcı sayısında yeni bir rekor kırdı

SHIB, sıkıcı piyasa koşullarına rağmen yeni kullanıcılar çekmeye devam ediyor. WhaleStats verilerine göre Shiba Inu, şu anda 1.236.197 olan sahip sayısında yeni bir zirveye ulaştı.

IntoTheBlock istatistiklerine göre, SHIB için uzun vadeli sahiplerin yüzdesi şu anda en yüksek seviyede. Uzun vadeli yatırımcıların veya diğer bir ifadeyle “hodlers”ın oranı %47’ye yükselirken, orta vadeli yatırımcıların oranı azalmaya devam ediyor. Bu arada, kısa vadeli yatırımcıların oranı büyük ölçüde sabit kalıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın