Şubat 27, 2023

Meme Coin Yakım Oranı %1510 Fırladı – İşte Nedeni!

Kripto pazarındaki en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu (SHIB), son zamanlarda manşetlerden düşmüyor. Bunun arkasındaki nedenler yaklaşan Shibarium lansmanı ve projenin kurduğu son ortaklıklar olabilir. Bunların yanında, SHIB yakım oranı son 24 saatte fırladı ve bu da meme coin topluluğunun yeniden heyecanlanmasına neden oldu.

SHIB Yakımı Devam Ediyor

Shibburn web sitesindeki verilere göre, SHIB yakım oranı son 24 saatte %1.510’den fazla arttı. Meme coin topluluğunun ortak çabalarıyla 82.609.088 SHIB dolaşımdan kaldırıldı. Bu yakım miktarı için toplamda yedi büyük işlem gerçekleşti. Fakat bunlar arasında, 63.869.939 SHIB içeren bir işlem oldukça dikkat çekti. Etherscan.io tarafından sağlanan verilere göre, bilinmeyen cüzdan, ölü-kullanılmayan cüzdana tek bir işlemde 63.869.939 SHIB gönderdi.

Meme coin yakım oranı arttı

Büyük yakım oranının ardındaki sebeplerden biri de Shibarium portalına ilişkin son gelişmeler olabilir. Shiba Inu’nun çekirdek geliştiricisi Shytoshi Kusama kısa süre önce Shibarium Beta için giriş formunu canlı hale getirerek dünya çapındaki geliştiricileri Shibarium’u geliştirmeye çağırdı. Bunu kolaylaştırmak için Shiba Inu ekibi, “Shibarium Tech” adlı yeni bir web sitesi başlattı.

Ancak ekip hala tam lansman tarihini açıklamasa da Kusama, ekibin onu mümkün olan en kısa sürede Shibarium belgeleriyle birlikte yayınlamaya hazır olduğunu doğruladı.

Shiba Inu, ETH Balinalarının Dikkatini Çekti

Piyasanın derin cepli yatırımcıları olarak bilinen balinalar arasında bir SHIB birikim çılgınlığı tespit edildi. Whalestats tarafından sağlanan verilere göre meme coin, son 24 saatte en büyük 100 ETH balinası arasında en çok satın alınan 10 token arasında yer alıyor. Öte yandan, ilk 1000 ETH balinasının toplam SHIB yatırımı şu anda 649.865.754 dolar seviyesinde bulunuyor.

Son olarak Shiba Inu fiyatı son 24 saatte bir miktar artış kaydetti. SHIB, basın zamanında 0.00001267 dolar seviyesinde işlem görüyor. Ancak 24 saatlik işlem hacmi 212.954.187 dolar seviyesinde bulunuyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?