Meme Coin Trader’ından Çılgın Kazanç: O İki Coin ile Milyonlar Kazandılar!


On-chain veriler Solana blok zincirinde işlem yapan bir trader’ın meme coin varlıklarındaki son trendlerden birini yakalayıp 1,6 milyon dolar kar ettiğini gösteriyor.

Lookonchain tarafından tespit edilen bir trader, Solana üzerine inşa edilmiş bir meme coin olan Wen’de long pozisyon açarak büyük kârlar etti.

Lookonchain, trader’ın USDC bazında 682.000 dolar kazandığını ve cüzdanında hala 941.000 dolarlık gerçekleşmemiş kar olduğunu söylüyor. Üstelik bu kârlar 14 saatten kısa bir süre içerisinde gerçekleşti.

Trader WEN’in ilk işleme açıldığı gün 125.500 USDC harcayarak 20 milyar token aldı. Daha sonra 12,5 milyarını satarak 807.000 USDC kazandı ve geri kalanını cüzdanda bırakmayı tercih etti.

meme coin trader'ı kısa sürede büyük kâr etti

Solana’nın 2023’te kaydettiği güçlü rallilerin ardından, Dogecoin (DOGE) rakibi BONK da dahil olmak üzere son birkaç ay içinde patlayan birkaç varlıkla yerini daha da güçlendirdi.

Lookonchain bu ayın başlarında, bir BONK trader’ının bir düşüşün ardından üç milyardan fazla BONK satın aldığını bildirdi.

Meme coin trader’ı, BONK’a yaptığı yatırımla 6,9 milyon dolar kazanırken 386 SOL harcayarak 3,29 milyar token daha aldı. Cüzdan son dokuz ayda 6998 SOLh arcayarak 371,4 milyar BONK alırken, fiyat dalgalanması sırasında varlıklarının yarsını 50.139 SOL karşılığında sattı.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?