Mart 5, 2024

Meme Coin Sezonunda Bu Altcoin Roket Gibi Yükselebilir: Kaleo’nun Tahmini!


Geniş çapta takipçi kitlesi bulunan kripto analisti Kaleo, son analizlerinde Ethereum’a (ETH) rakip bir platform olan Avalanche’ın (AVAX) ekosisteminde büyük meme coin yükselişlerinin yaşanabileceğini öngördü. Bu analiz, yatırımcıların dikkatinin Avalanche ağına çevrilmesini sağladı.

Kaleo, Avalanche’ın meme coin aktivitelerinin, projenin hızla yükselmesini sağlayabileceğini öngörüyor ve bu durumun önemli bir potansiyel sunabileceğine işaret ediyor. Analist, kripto para topluluğunun PEPE yükselişinin patlayıcı potansiyelini uzun süredir görmezden geldiğini ifade ediyor. PEPE, aylar boyunca dar bir fiyat aralığında işlem gördü ve bu nedenle birçok yatırımcı tarafından gözden kaçırıldı. Ancak Kaleo, şimdi durumun değiştiğini ve meme coin sezonunun başladığını belirtiyor.

Analist, Avalanche üzerindeki meme coin’lerin değerinin artacağına dair güçlü bir inanç olduğunu vurguluyor. Bu, platformun sunduğu teknolojik avantajlarla birleştiğinde Avalanche’ın önemli bir ivme kazanabileceği anlamına geliyor.

Kaleo’nun analizine göre, altcoin fiyatı önemli ölçüde artabilir ve bu durum en azından 100 dolarlık bir fiyat hedefi belirlenmesine neden oluyor. Bu, Avalanche’ın gelecekteki potansiyelinin yatırımcılar ve kripto para topluluğu için büyük bir çekicilik oluşturabileceğini gösteriyor.

Kaleo tahmininde şu ifadeleri kullandı:

“İnsanlar PEPE yükselişinin ne kadar patlayıcı olabileceğini bu olay gerçekleşene kadar dinlemek istemediler. Aylarca dar bir aralanda işlem gördü. Bu kez de dinlemeyecekler. Çoğu insan gördüğü şeye inanır. Bu meme coin sezonu ve AVAX üzerinde birden fazla 200 milyon dolar-500 milyon dolar artı meme coin’ler olacak. Daha yükseğe gidecek.”

Bunların yanında Kaleo geçtiğimiz hafta sonu Pepe’nin (PEPE) “fiyat keşfine” girerken daha da yükselmesi çağrısında bulundu. Analist şu ifadeleri kullandı:

“PEPE fiyat keşfi. Çok daha yükseceğe gidecek.”

Pepe coin fiyat tahmini

Fiyat keşfi, bir coin’in tarihinde daha önce hiç görülmemiş seviyelerde işlem gördüğü bir durum olarak adlandırılır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?