Mart 7, 2024

Meme Coin Patlamasının Bir Sonraki Varlığı O Olabilir: Hedef %60 Ralli!

Kripto piyasaları, bir sonraki büyük ilerleme için ateşlenmeye hazırlanırken, fiyatların dengelendiği erken boğa koşusu aşamasında gibi görünüyor. Halihazırda %650 artış gösterdikten sonra bu konsolidasyonu mükemmel bir şekilde özetleyen bir varlık PEPE ise dikkat çekmeye devam ediyor. Şu anda mega rallisinin işaretlerini gösteren meme coin, önümüzdeki günlerde dramatik bir şekilde genişleme potansiyeli barındırıyor.

Daha önce yükselişe geçen PEPE Coin, bir volatilite patlamasının ortasında işlem görmeye başladı. Ancak kısa süre sonra büyümesini sürdürmekte zorlandı. Böylece yükseliş ivmesi azaldıkça fiyatlar aylarca düşüş gösterdi.

Ancak, meme coin‘lerle ilgili yenilenen coşkuyla birlikte, PEPE’nin %60 oranında artması ve 0,0000104 dolar seviyesine ulaşması bekleniyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Pepe %60 oranında yükseleceği tahmin ediliyor. Varlık nihayet önceki rallileri engelleyen direnç seviyelerinin üstesinden gelerek bu konuda beklentileri arttırdı. Bunu otorite ile yaparken, token şimdi diğer meme paraları Dogecoin ve Shiba Inu’yu gölgede bıraktı.

Changelly analistleri meme coin için %60’lık bir artış öngörüyor. Analize göre, varlık bir sıfırı silebilir ve mevcut fiyatı olan 0.00000671 dolardan 0.0000104 dolara ulaşabilir. Analistler, PEPE’nin Ocak 2026’ya kadar bu fiyat seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor. Ancak, yenilenen bir boğa koşusu bu zaman çizelgesini azaltabilir.

Sonuç olarak, PEPE’nin hızla yükselen değeri onu bu hafta piyasa değerine göre ilk 50 kripto varlığı arasına soktu. Güçlü çıkışını destekleyen güçlü hacimlerle analistler, bunun yeni başlayan proje için gerçekten parabolik bir ay atışının sadece başlangıcını işaret ettiğini tahmin ediyor.

Bazıları, Bitcoin’in 69.000 doların üzerine çıkmasının ardından konsolide olmasıyla birlikte altcoin dinamiklerinin artık ön plana çıktığını düşünüyor. Bu dönem genellikle radarın altında uçan uykulu kripto tokenlerin yatırımcıların dikkatini çekmesine olanak tanıyarak ileride şiddetli patlamalara zemin hazırlıyor.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?