Mart 20, 2024

Meme Coin Önde Gelen Şirketle İş Birliğini Duyurdu: “CEO Büyük Heyecan Duyuyor!”

Son dönemde, Shiba Inu ekosisteminde yaşanan hızlı gelişmeler dikkat çekmeye devam ediyor. Geliştiriciler tarafından planlanan iş birliklerinin önemi öne çıkarken, meme coin’in Zama ile stratejik bir ortaklık kurması heyecanı arttırdı.

Kaal Dhairya tarafından 20 Mart’ta paylaşılan bir gönderide, ekosistem geliştiricisi Shiba Inu’nun küresel piyasa değerine göre 11. sırada yer almasının ardından ortaklık bilgilerine vurgu yaparak, meme coin‘in değerindeki yaklaşık %150’lik artışa dikkat çekti.

Kaal, Zama CEO’sunun açıklamalarını öne çıkardı. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Zama CEO’su Rand Hindi, FHE (Tamamen Homomorfik Şifreleme) hizmetleri sağlayıcısının son oyununun, internet blok zincirlerinin ve yapay zeka uygulamalarının ayrılmaz bir parçası haline geldiğini belirtti. Ayrıca, Shiba Inu ekosistemine ilk entegrasyonlarıyla firma, birinci sınıf şifreleme ve gizlilik sunmayı hedefliyor.

CEO ayrıca, sitelerdeki veri şifrelemesinde yaşanan küresel geçiş aşamasına dikkat çekerek, “HTTP” döneminden “HTTPS” nesline geçildiğini belirtti. Dahası, CEO bu konuda ilginç bir şekilde, “HTTPZ gibi uçtan uca bir şifrelemenin eli kulağında olabilir” dedi.

Eğer Zama planlandığı gibi başarılı olursa ve Shiba Inu ortaklığı daha da güçlenirse, gizlilik endişesi olmadan daha güvenli bir geleceğin kapılarını aralayabiliriz. Çünkü Zama, gizliliği, firmanın yaptığı her şeyin protokol düzeyinde varsayılan hale getireceği için, gerekli kılar.

Bu paylaşılan gönderi, Shiba Inu’nun önde gelen geliştiricisi Shytoshi Kusama tarafından daha önce vurgulandığı gibi, Shiba Inu topluluğunda büyük bir ilgi uyandırdı. Ancak, bu gelişmelere rağmen SHIB tokeni hala değer kaybı yaşıyor ve topluluğun çabaları bazı spekülasyonlara neden oluyor.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan rallinin ardından, genel kripto piyasasının düzeltme yaşamasıyla birlikte Shiba Inu’nun fiyatı önemli bir düşüş gösterdi. Şu anda, Shiba Inu’nun fiyatı son 24 saatte %3,35 düştü ve 0,00002494 dolardan işlem görüyor. Bu düşüş, topluluğun SHIB tokenini yükseltme çabalarını zorlaştırıyor gibi görünüyor.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?