Aralık 9, 2023

Meme Coin, Meteorik Yakım Oranı ile Topluluğu Şok Etti: Oran %83000 Roketledi!

En popüler meme coin’lerden biri olan Shiba Inu, bugün daha geniş kripto piyasasında büyük ilgi gördü. Shiba topluluğunun SHIB yakım oranında muazzam bir artışa tanık olmasıyla birlikte, tespit edilen bir balina işleminin de kripto piyasası meraklıları arasında spekülasyona yol açtığı görülüyor.

Ayrıca, SHIB tokenomiklerinin bir dizi gelişmeye tanık olmasıyla birlikte, token fiyatının da olağanüstü bir şekilde arttığı görülüyor. Bu arada, fiyat da değerinden bir sıfır atarak kripto trader’ları ve yatırımcılar arasındaki ilgiyi ateşledi.

Balina Aktiviteleri Arasında SHIB Yakım Oranı Artıyor

Son 24 saat içinde Shiba Inu’nun yakım oranı %82896’ya fırlayarak kripto piyasası fanatikleri arasında yükseliş eğilimi uyandırdı. Dahası, token haber yazıldığı sırada 23 milyon SHIB coin’in yakıldığını kaydetti. Bu arada, topluluk ilk arzdan toplam 410,67 trilyon meme coin‘in yakıldığını belirtti.

Daha da ilgi çekici olan şey, Whale Alert’ın kısa süre önce coin’lerin yakılması sırasında büyük bir balina işlemini ortaya çıkarmasıdır. Verilere göre, 0xda2d9398…95bbe536f9 numaralı bilinmeyen bir cüzdan, 0x824ca70d…d5d9d066cd numaralı başka bir cüzdana 4,23 trilyon SHIB aktardı. Transfer edilen madeni paralar bugün, 9 Aralık itibariyle 42,21 milyon dolara ulaştı.

Meteorik yakım oranının ortasındaki devasa balina faaliyeti, SHIB token için muazzam bir yükseliş piyasası hissiyatını tetiklemiş gibi görünüyor. Ayrıca, token’ın fiyat yükselişiyle uyumlu olarak birçok akıllı para cüzdanı tarafından izlendiği de görülüyor.

Shiba Inu Fiyatı Rallisini Sürdürüyor

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu’nun fiyatı %3,02’lik bir sıçrama kaydederek haber yazıldığı sırada 0,00001033 dolara ulaştı. Ayrıca, meme coin son yedi gün içinde %23,12’lik önemli bir artış kaydetti ve buna aylık %19,91’lik bir yükseliş eşlik etti.

Token son zamanlarda değerinden bir sıfırı da sildi. Coin’in fiyatı son haftalarda dalgalı bir seyir izlemiş olsa da, SHIB kripto para birimi yakın gelecekte umut verici bir görünüm sergiliyor gibi görünüyor.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?