Kasım 30, 2022

Fiyat Yükselişe Geçti: Meme Coin Listeleme Haberi Sonrası Fırladı!


Son güncellenme : 30.11.2022 - 13:26

New York merkezli Uphold kripto ticaret platformu, Shiba Inu ekosistemindeki token’lardan biri olan Bone ShibaSwap’i (BONE) listelediğini bildirdi. Haber daha sonra büyük meme coin yakımlarını takip eden Shibburn tarafından da paylaşıldı.

Meme coin yakın zamanda farklı bir borsalarda daha listelenmişti. BONE, Eylül ayı sonunda Hong Kong merkezli CoinEx’te listelendi ve daha sonra StealthEX tarafından destek eklendi. BONE’yi ticaret listelerine ekleyen diğer borsalar arasında LBANK ve BlueBit.io yer alıyor.

Shiba Inu meme coin yükseliste

BONE, Uphold’da listelendikten sonra, fiyat yaklaşık %12 arttı. Borsa BONE ile birlikte, aynı platformda birkaç altcoin daha listeledi.

Bunların yanında son iki hafta içinde BONE fiyatı %20 artış gördü. Bu artışın muhtemel sebebi, SHIB geliştiricilerinin, çok beklenen Katman 2 güncellemesi Shibarium’un lansmanına ilişkin haberler paylaşması. Öte yandan baş geliştirici Shytoshi Kusama, lansmanı için belirli bir tarih vermekten kaçınıyor.

BONE, Ethereum’daki gwei’ye benzer şekilde, Shibarium’daki işlem ücretlerinin ödenmesine yardımcı olacak token olduğu için Shibarium’da önemli bir role sahip.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?