Şubat 17, 2023

Meme Coin Kritik Seviyeleri Aşabilecek Mi: İşte Gerekenler!

Shiba Inu büyümesi, endekslerdeki fiyatını kırabilecek veya oluşturabilecek çeşitli faktörlere bağlıdır. Bu faktörler arasında 549 trilyonluk bir dolaşım arzı, 7,7 milyar dolarlık bir piyasa değeri ve token’ları dolaşımdan kaldırmak için yıllar sürebilecek bir dizi yakım mevcut.

Tüm bu faktörler, bir sonraki ‘sıfırın’ silinmesini içeren fiyatının belirlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Bununla birlikte, SHIB’in bir ‘sıfırı’ silmesi muhtemel. Belirli bir dizi kriter karşılanırsa 0,0001 dolara ulaşması mümkün.

Shiba Inu, fiyatını etkileyen yukarıdaki unsurlar nedeniyle son 16 ayda bir ‘sıfır’ silmedi. Peki bundan sonra nasıl bir ‘sıfır’ atabilir ve 0,0001 dolara ulaşabilir?

Kripto para fiyatlarını hesaplayan The Coin Perspective, piyasa değeri hızla artarsa Shiba Inu’nun bir ‘sıfırı’ silebileceğini ve 0,0001 dolara ulaşabileceğinin sinyallerini verdi. Analize göre, SHIB’nin piyasa değeri 58,9 milyar dolara ulaşırsa, bir ‘sıfırı’ silebilir ve 0,00010 dolardan işlem görmesi mümkün.

Shiba Inu

Önde gelen kripto para YouTuber’ı Zach Humphries, SHIB’nin 0,000100 dolara ulaşması için piyasa değerini %693 oranında artırması gerektiğine dikkat çekti.

Rakamlar oldukça büyük görünüyor ancak kripto para piyasalarında bunlara ulaşmak imkansız değil. Shiba Inu, Ekim 2021’de en yüksek piyasa değeri olan 39 milyar dolara ulaştı. Bir ‘sıfır’ sildi. Token aynı dönemde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 dolara da ulaştı.

Bu nedenle, piyasa değerindeki artış SHIB’in 0,0001 dolar seviyesine ulaşması için ilk adım. Bununla birlikte, piyasa değerinin artması için SHIB’nin 2021’de olduğu gibi yeni bir ilk kez yatırımcı turunu daha bünyesine çekmesi gerekiyor. Bunun gerçekleşmesi için piyasaların boğa bölgesinde olması gerekiyor.

Koinfinans.com olarak bildiridğimiz üzere haber yazıldığı sırada Shiba Inu 0,00001313 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik günlük işlemlerde %4,6 düşüş gösterdi. SHIB ayrıca, Ekim 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 dolardan %84,73 düşüşte.

Kaynak : watcher.Guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?