Haziran 21, 2024

Meme Coin Kırılmanın Eşiğinde mi: “Olası Bir Artış Kapıda”!


Shiba Inu ekibinin pazarlama lideri Lucie, yakın zamanda attığı bir tweet’te SHIB ordusuna seslendi. Dahası SHIB’in büyük bir fiyat artışı vaat eden “iyimserlik” aşamasına girmek üzere olduğu görüşünde. “İyimserlik “ten sonraki aşamalar “İnanç” ve “Heyecan” şeklindedir ve fiyat sıçramaları daha da büyük olacaktır.

Olası Bir Artış Kapıda

Lucie, tüm iniş ve çıkışlarıyla varlıkların geçtiği bir piyasa döngüsünün tüm psikolojik aşamalarını gösteren “Wall Street Cheat Sheet “in ekran görüntüsünü yayınladı. Bu aşamalar İnançsızlık, Umut, İyimserlik, İnanç, Kayıtsızlık, Endişe, İnkar ve diğerleri şeklinde.

 

Lucie, Shiba Inu’nun kayda değer bir fiyat artışıyla karakterize edilen “iyimserlik” aşamasına girmek üzere olabileceği görüşünde. Dahası bunu “Bu ralli gerçek” olarak tanımlıyor.

Shiba Inu Fiyat Hareketi

SHIB ordusunun bu açıklamaya tepkisi karışık oldu. Birçok kişi iyimser bir şekilde Lucie’ye hak verdi ve yakında bir fiyat artışı bekledi. Bununla birlikte, yorumlardaki birçok SHIB hayranı da Lucie’nin varsayımları hakkındaki şüphelerini ve belirsizliklerini dile getirdi. SHIB’in Salı günü gördüğü %11’lik büyük düşüşün ardından (büyük bir kırmızı saatlik mumla), ikinci en büyük meme coin, 0,00001772 dolar desteği ile 0,00001891 dolar direnci arasında bir aralıkta hareket ederek yatay işlem görüyor ve ikincisini kırmaya çalışıyor.

SHIB Yakımları %530 Arttı

Bu arada, önemli bir Shiba Inu ölçütü olan yakım oranı, son 24 saat içinde %530’luk etkileyici bir artış göstermiştir. Böylece, toplam 37.534.163 meme coin harcanamaz blok zinciri adreslerine aktarıldı. 13 işlemden altısı, 15,8 milyon SHIB yaktığı için aynı -d3e43 cüzdanından yapıldı.

Başka bir cüzdan tarafından yapılan en büyük işlem 10.027.548 SHIB taşıdı. Şu ana kadar toplam dolaşımdaki arzdan 410.727.009.502.240 SHIB yakılmış durumda. Ancak 410 trilyon SHIB, 2021 yılında Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin tarafından yakıldı. Geri kalanı ise 2022 yılının başından bu yana topluluk ve SHIB ekibinin ortak güçleri tarafından yakılmaktadır.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?