Meme Coin Fiyatındaki Sıkışma Ralli ile Sonuçlanabilir!


Son güncellenme : 22.12.2022 - 11:07

Kripto para piyasası bir süredir konsolide olmaya devam ediyor. Bitcoin fiyatının 20.000 dolarlık seviyeyi bir türlü aşamaması bu konsolidasyonun uzamasını tetikleyen faktörlerden birisiydi. Shiba Inu da dahil olmak üzere birçok altcoin destek seviyelerini koruyarak, bir yükseliş kırılması arıyor.

Shiba Inu fiyatına yakından bakıldığında ise düşüş eğilimi açık bir şekilde görülebiliyor. Bazı analistler ise mevcut koşulların Aralık ayından beri devam ettiğine dikkat çekti. Analistlere göre bu durum yakın zamanda trendi tersine çevirme potansiyeline sahip.

Shiba Inu 0,00001 doların üzerine çıkmaya çalışmasına rağmen ayılar direnci 0,00000935 dolarda tutarak görece düşük seviyede tutmayı başardı. Fiyattaki düşüş eğilimi birkaç aydır devam ediyor ve 2023’ün ilk çeyreğinde bir artışı tetiklemek isteyecektir. Bunun en büyük nedeni ise uzun süredir sıkışan fiyat aralığı.

Shiba Inu fiyat tahmini

Shiba Inu işlem gördüğü mevcut seviyeleri bir ‘düşen kama içerisinde’ devam ettiriyor. Bu da birçok isim tarafından yükseliş göstergesi olarak yorumlanmaktadır. Analistler ise fiyatın 0,00000750 dolarlık düşük seviyeye ulaşmasını takiben toparlanmasını bekliyor. Bu toplanma ise sonuç olarak fiyatta bir sıçramayla sonuçlanma ihtimaline sahip. SHIB, bu kamadan kurtulursa 0,00001028 dolarlık hedefe ulaşmayı deneyecektir.

Boğalar fiyatı bu önemli direnç seviyesinin üzerinde tutabilirse, SHIB’nin 2022 yılı sonuçta bir yükseliş görmesi mümkün.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinpedia

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?