Aralık 4, 2023

Meme Coin Fiyatında Büyük Patlama: Fiyat Çok Yakında İki Katına Çıkabilir!

Dogecoin fiyatı, 0,080 dolar pivot seviyesinin üzerinde bir yükselişin sinyalini veriyor. Önümüzdeki haftalarda 0,20 dolara doğru istikrarlı bir şekilde yükselebilir.

Dogecoin DOGE Fiyatında İstikrarlı Artış Gözleniyor

Korkunç bir düşüşün ardından DOGE fiyatı 0,055 dolar bölgesinin yakınında destek buldu. Fiyat bir konsolidasyon aşamasına başlamadan önce 0,0550 dolar civarında düşük bir seviye oluştu. Geçtiğimiz birkaç hafta içinde Bitcoin ve Ethereum’da olumlu hareketler yaşandı. Solana, Cardano ve Dogecoin de dahil olmak üzere diğer kripto para birimleri de fayda sağladı.

DOGE fiyatı bir taban oluşturdu ve 0,062 dolar direncinin üzerinde istikrarlı bir artışa başladı. Haftalık grafikte 0,0620 dolar dirençle önemli bir düşüş eğilimi çizgisini temizledi. Boğalar, fiyatı 0,1589 dolarlık yüksek salınımdan 0,0550 dolarlık düşük seviyeye kadar olan ana düşüşün % 23,6 Fib geri çekilme seviyesinin üzerine yükseltmeyi başardı.

dogecoin fiyatında haraketlenme

DOGE fiyatı şu anda 0,080 doların ve 50 haftalık basit hareketli ortalamanın (mavi) oldukça üzerinde işlem görüyor. Bunların hepsi yükseliş işaretleri ve 0,0550 dolar civarında olası bir dip olduğunu gösteriyor.

Boğalar hareket halinde kalırsa, Dogecoin fiyatı 0,10 dolarlık direnç bölgesinin ve 0,1589 dolarlık en yüksek seviyeden 0,0550 dolarlık en düşük seviyeye kadar olan ana düşüşün % 50 Fib geri çekilme seviyesinin üzerine çıkmaya devam edebilir. Belirtilen durumda, fiyat %100’ün üzerine çıkabilir ve hatta 0,1580 dolar direncini aşabilir.

Bir sonraki kilit direnç 0,20 dolar bölgesine yakın. 0,20 dolar direncinin üzerinde bir kapanış önemli bir yukarı yönlü hareketi tetikleyebilir. Belirtilen durumda, fiyat önümüzdeki aylarda veya 2024’ün ortasına kadar 0,320 dolarlık direnç bölgesini bile test edebilir.

Tersine, meme coin 0,10 dolardan başka bir aşağı yönlü düzeltme başlatabilir. Aşağı yönde acil destek 0,080 dolar seviyesine yakın. İlk büyük destek 0,0740 dolar seviyesine ve 50 haftalık basit hareketli ortalamaya (mavi) yakın.

50 haftalık basit hareketli ortalamanın (mavi) altında bir kapanış düşüş dalgasına işaret edebilir. Bir sonraki ana destek 0,0620 dolar olup, bunun altında Dogecoin 0,0550 dolara kadar düşebilir. Daha fazla kayıp, fiyatı 0,050 dolara gönderir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere genel olarak, DOGE yükselişin tersine döndüğünün sinyalini veriyor. Dogecoin fiyatı 0,10 dolar engelini aşarsa, yakın vadede 0,150 dolae ve hatta 0,20 dolara doğru yükselebilir. Tersine, fiyat düşebilir ve 0,074 dolar desteğini tekrar ziyaret edebilir.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?