Aralık 16, 2022

Meme Coin Ekibinden Gizemli Paylaşım: Shibarium Heyecanı Artıyor

Shiba Inu projesinin arkasındaki ekip, Shibarium’un lansmanı için meraklı bekleyiş sürerken gizemli tweet’ler paylaşmaya devam ediyor. 24 saatten kısa bir süre içinde, iki resmi Shiba Inu ekibi üyesi olan “SHIB Trophias” ve ShibaKraken, bir video ve saatlerin ilerlediği bir gif paylaştı.

Son tweet’ler, yaklaşmakta olan bir Shiba Inu güncellemesi için geri sayım olabileceğini gösteriyor. Ancak ekip, yaklaşan herhangi bir meme coin güncellemesi konusunda fazla ipucu vermiyor.

SHIB Savunma Ekibi üyesi ve Metaverse Ekibi eş lideri aşağıdaki tweet’i paylaştı.

Shib Discord, Defence Team ve Growth Team’in resmi üyesi ise şu tweet’i paylaştı:

 

Meme Coin Sahipleri Ne Düşünüyor?

@jds_updates kullanıcı adına sahip bir Twitter kullanıcısı, geri sayım sayacının sonunda ne olacağını görmek için can attığını belirtti. İlginç bir şekilde, ekip, topluluğun merakıyla ilgilenmeyi reddederken, Shiba Inu sahipleri tek bir şeye işaret etmeye devam ediyor: Shibarium.

Başka bir SHIB meraklısı ayrıca, şu anda Ethereum ağı üzerine inşa edilen bir Katman-2 ölçekleme ağı olan Shibarium’un lansmanın yaklaştığını düşünüyor.

Lansmana İlişkin Beklenti

Son zamanlarda meme coin topluluğı, Shiba Inu resmi ekip üyelerinden gelen tüm gizemli tweet’lerin Shibarium ile ilgili olduğuna inanıyor.

Shibarium’un Shiba Inu geliştirme ekibinin odaklandığı başlıca projeler arasında yer aldığını belirtmekte fayda var. Topluluk büyük bir merakla Shibarium’un piyasaya sürülmesini bekliyor. Ancak geliştirme ekibi, Shibarium’un resmi çıkış tarihi konusunda sessiz kalmayı tercih ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.