Şubat 8, 2023

Meme Coin Cüzdanı Kış Uykusundan Uyandı: %21,315’lik Kazanç Sağlandı!

Bir Dogecoin (DOGE) cüzdanı, dokuz yıldan fazla süren kış uykusundan sonra aniden uyanarak sahip olduğu varlıkların değerinde büyük bir artış gerçekleştirdi.

Kripto balina takipçisi Whale Alert’ün verilerine göre, 2.043.137 DOGE tutan hareketsiz adres, üstel kazançları cebe indirmek için hafta sonu boyunca token’ları boşalttı.

Dağıtık defter kaşifi Blockchain.com’a göre, sahibi Aralık 2013’te birkaç işlemde DOGE zulasını biriktirdi ve ardından geçtiğimiz hafta sonu token’ları takas edene kadar tamamen sessiz kaldı.

Aynı zaman diliminde, köpek temalı meme coin Aralık 2013’te 0,00043 dolar civarında işlem görüyordu. Bu haber yazıldığı sırada 0,0920 dolara yükseldi. Fiyatta %21,315’lik şaşırtıcı bir artış oldu. Cüzdanın DOGE varlıklarının değeri, işlemler sırasında yaklaşık 878,55 dolardan 186.364 dolara fırladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Blockchain analiz firması IntoTheBlock’a göre, DOGE sahiplerinin %62’si şu anda yatırımlarında kârlıyken, %35’i kırmızı görüyor.

Geçtiğimiz hafta, bir Dogecoin mühendisi, blok zincirinin fayda artırıcı aracının yeni bir versiyonunun piyasaya sürülmek üzere olduğunu söyledi.

Michi Lumin, 32.000 Twitter takipçisine Libdogecoin 0.1.2’nin yolda olduğunu söyledi, ancak belirli bir tarih verilmedi.

Projenin ekosistemini ilerletmek için çalışan kar amacı gütmeyen Dogecoin Vakfı, ilk olarak Ağustos 2022’de başlatılan Libdogecoin’in daha geniş bir benimseme yoluyla faydayı artırmayı amaçladığını söylüyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?