Mart 15, 2024

Meme Coin Çılgınlığında Yeni Oyuncu: Bu Coin, WIF’in İzinden Gidiyor Olabilir!

Kripto dünyası, zaman zaman şaşırtıcı ve beklenmedik yükselişlerle doludur. Bu yükselişler genellikle öngörülemeyen faktörlerden kaynaklanır ve bazen geniş kitleler tarafından fark edilmezler. Ancak, bazı analistler, bu tür potansiyelleri daha erken yakalayabilir ve yatırımcılara değerli bilgiler sunabilirler. Bu doğrultuda yaygın olarak takip edilen analist Bluntz’un Solana (SOL) üzerine inşa edilen az bilinen bir altcoin olan MYRO hakkındaki yükseliş beklentisini dile getirdi.

Bluntz, Solana ekosistemi içindeki potansiyeli değerlendirirken, meme coin pazarındaki dikkate değer hareketliliklere odaklandı. Özellikle, Bluntz, SOL tabanlı meme coin olan MYRO’nun, benzer bir projenin izinden gittiğini ve önemli bir yükseliş potansiyeline sahip olduğunu belirtti. Bluntz’a göre, SOL tabanlı bir diğer meme coin olan dogwifhat’ın (WIF) fiyat hareketlerine dikkat çekerek, MYRO’nun yakın zamanda %80’e varan bir artış gösterebileceğini öne sürdü.

Analistten meme coin tahmini

Teknik analizde Elliott Wave teorisini düzenli olarak uygulayan kripto analisti, MYRO’nun WIF’in fiyat hareketlerini yansıttığını ve yakın zamanda benzer bir artış gösterebileceğini iddia ediyor. Özellikle, MYRO’nun alçalan bir kanaldan çıkarak güçlü bir yükseliş sinyali verdiğini ve bu hareketin katlanarak devam edebileceğini belirtiyor.

“MYRO tanrı mumuna çok az zaman kaldı. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,45 dolar kırıldığında ve hızlı katlar oluşmaya başladığında herkes biraz almış olmayı dileyecek.”

Solana’ya dönersek Bluntz, kripto paranın hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) karşısında çift haneli değer kazanmanın eşiğinde olduğunu söyledi. Analiste göre Solana, dolar karşısında daha da yüksek kazançlar kaydedebilirken, BTC bu döngüde altı haneli bir fiyat etiketine ulaşacak.

“Her iki çapraz çiftte de en az %60 artış bekliyorum, ancak BTC’nin bu döngüde 120.000 doların üzerine çıkacağını düşünüyorum. SOL/USD paritesinin nereye gidebileceğine dair kendi sonuçlarınızı çıkarmalısınız.”

Popüler kripto para analistinden solana tahmini

Solana bu yazının yazıldığı sırada 169.35 dolardan işlem görürken, Bitcoin ve Ethereum sırasıyla 66.955 dolar ve 3.651 dolar seviyesinde işlem görüyor. Analistin tahminlerinin piyasadaki mevcut düzeltmeden önce geldiğini belirtmekte fayda var. Kripto piyasasında koşullar hızla değişebilir ve her yatırımın riskleri vardır. Bluntz’un analizleri yalnızca birer öngörüdür ve yatırımcılar kendi araştırmalarını yapmalı ve kendi risk profillerine uygun kararlar almalıdır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?