Meme Coin Çılgınlığı Kripto Arenasını Sallamaya Devam Ediyor: %260 Artan Altcoin Yatırımcıların Radarında!


Pepe Coin (PEPE), piyasada devam eden meme coin çılgınlığına en büyük katkıda bulunanlardan biri oldu. Geçtiğimiz hafta PEPE fiyatı %263 gibi şaşırtıcı bir oranda artış gösterdi. Son 24 saat içinde PEPE, günlük işlem hacmi %200 artışla 2,31 milyar dolara ulaşırken, şu anda 0,000004366 dolardan işlem gören fiyatına %40’lık bir artış ekledi.

Pepe Coin de Meme coin Festivaline Katıldı

Meme coin, son zamanlarda piyasada en iyi performans gösteren altcoinlerden biri oldu. PEPE’nin piyasa değerindeki önemli artış, altta yatan temel ve teknik faktörlerin bir kombinasyonuna bağlanabilir. Binance’in PEPE’nin satın alınmasını ve elde tutulmasını teşvik etmeyi amaçlayan özel bir teklif sunmasıyla çok önemli bir an yaşandı.

Bu girişim, ücretsiz token’lar ve iyileştirilmiş getiriler sağlayarak PEPE’nin Binance tarafından açık bir şekilde onaylanmasına hizmet etti ve yatırımcıların daha fazla ilgisini çekti. Bu stratejik manevra yalnızca PEPE’nin işlem hacmini artırmakla kalmadı, aynı zamanda yatırımcı güvenini de pekiştirerek genel piyasa performansında önemli bir rol oynadı.

PEPE Balina Hareketleri

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bir blockchain analiz platformu olan Lookonchain’e göre, dün bir balina tarafından dünyanın en büyük kripto para borsalarından birine yaklaşık 2 trilyon PEPE token’ı yatırarak önemli bir hamle yapıldı.

Balinanın biriktirme yolculuğu 7 Haziran 2023’te, Pepe Coin 0,000001054 dolardan işlem görürken başladı. O yılın Haziran ayından Aralık ayına kadar, adres 1,97 trilyon Pepe tokenı biriktirdi.

Bu altı aylık satın alma çılgınlığından yaklaşık iki ay sonra balina, yaklaşık 6,07 milyon dolar değerindeki tüm PEPE varlıklarını Binance’e yatırdı. Blockchain analiz platformuna göre, balina birkaç saat içinde 3,49 milyon doların üzerinde bir kâr elde etti.

Yakın zamanda 0,000003537 doların üzerine çıkan Pepe coin, buradan daha da yukarı çıkma olasılığıyla birlikte bir fiyat keşif aşamasına girdi. RSI ortalama seviyelere yakın seyrediyor. Ancak sürekli olarak yukarıda kaldı ve boğaların devam eden hakimiyetini gösteriyor.

Bu da yükseliş momentumunun güçlü kaldığını ve kısa süre içinde kendini gösterebileceğini gösteriyor. Beklenen bir sonraki yükseliş dalgasıyla birlikte, Pepe Coin (PEPE) fiyatının formasyonun üst direnci boyunca yeni zirvelere ulaşması ve 0,0000055 doları aşması muhtemeldir.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?