Aralık 6, 2022

Meme Coin Büyük İşlemleri %479 Arttı, Neler Oluyor?

IntoTheBlock verilerine göre, SHIB ağındaki büyük işlemler son 24 saatte %479 arttı. Büyük işlemlerin (100.000 doların üzerinde bir değere sahip işlemler) sayısı, sadece birkaç hafta içinde aniden yükseldi ve son 24 saatte 81’e ulaştı.

Büyük işlem artışları genellikle balinaların veya alım satım yapan büyük sahiplerin artan faaliyetleriyle ilişkilendirilir. Söz konusu artış, son 24 saat içinde bu kategori sahipleri tarafından yapılan büyük SHIB hareketiyle ilgili olabilir.

CoinMarketCap verilerine göre meme coin, son 24 saatte %3.60 düşüşle 0.0000093 dolar seviyesinde işlem görüyor. Ancak son yedi günde %3,17 arttı.

Meme coin fiyat hareketi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere günlük grafiğinde, SHIB, 22 Kasım’da elde ettiği 0,0000081 dolarlık dip seviyesinden yukarı doğru tırmanmaya devam ederken uzun bir yeşil mum oluşturdu. Bu önemli yükselişten önce, SHIB bir aralıkta konsolide dönemindeydi.

Meme coin fiyatı haraketlendi

Meme coin, günlük MA 50’de yer alan önemli direnci aşmaya çalıştı ve bir geri çekilme meydana gelmeden önce 5 Aralık’ta 0.00001016 dolarlık yüksek seviyelere ulaştı.  SHIB daha sonra rotayı tersine çevirdi ve şu anda 0.000009 ila 0.00001016 dolar aralığında işlem görüyor.

0.000010 dolar seviyesinin üzerinde güçlü bir kırılma, SHIB’in fiyatındaki fazladan sıfırı ortadan kaldırmasına yardımcı olacaktır. Öte yandan fiyatlar mevcut seviyelerden düşerse, SHIB bir destek görevi gören 0.00009 dolar seviyesine gerileyebilir, ancak satış baskısı artarsa, ayılar 0.000081 dolara düşme riski gündeme gelebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.