Shiba Inu Fiyat Analizi: Meme Coin Bu Gelişmeyle Birlikte Beklenen Seviyelere Ulaşabilir!


Popüler meme coin Shiba Inu coin fiyatı, Shibarium isimli katman-2 ağındaki faaliyetlerin etkisiyle önemli bir artış gösterebilir. Son yedi gün içinde, SHIB 0,00001 dolar fiyat işaretini aşmakta zorlandı. Bu bağlamda bu süre zarfında bu seviyeyi birkaç kez test etti.

Ancak, zincir içi temellerin sürekli olarak güçlenmesi durumunda, Shiba Inu’nun önümüzdeki günlerde bu fiyat aralığının üstüne çıkması muhtemel. Shibarium’daki faaliyetlerde belirgin bir artış yaşandı. Son 24 saat içinde işlem sayısı yaklaşık %200 artarak bir milyondan üç milyona yükseldi.

Özellikle, bu rakam, ağın 8 Ocak’tan beri ulaştığı en yüksek seviyeye yaklaşık dört milyon değere ulaşmasıyla dikkat çekiyor.

shiba inu fiyat analizi

Ekip, Shibarium ağındaki temel işlem ücretlerinin bir kısmını yaktığı için bu büyüme Shiba Inu fiyatı için önemlidir. Ekip Shibarium ile ilişkilendirilmiş işlemlerden 43 milyardan fazla SHIB yaktı ve yakma sürecini otomatik bir modele geçirmeyi düşünüyor.

Shibarium TVL Yine 1 Milyon Dolara Yakın Uzlaşma Sağladı

Shibarium‘daki kullanıcı işlemlerindeki artış, ağdaki artan DeFi faaliyetiyle dolaylı olarak ilişkilendirilebilir. DeFilLama’nın verilerine göre, ağda kilitli varlıkların toplam değeri şu anda yaklaşık 1 milyon dolara ulaşmış durumda.

TVL metriği, Shibarium’un Ocak sonundan bu yana 765.000 dolar civarında olan değerinin, yaklaşık 250.000 dolarlık yeni sermaye eklenmesiyle arttığını gösteriyor. Bu artış, yatırımcı ilgisinin arttığını ve ağın daha fazla kullanıcı çektiğini işaret ediyor.

Shibarium ağı, önde gelen takipçiler Coingecko ve CoinMarketCap ile yapılan son entegrasyonlardan da faydalandı. Bu listelemeler, ağı milyonlarca potansiyel yeni kullanıcıya açmaktadır.

Bu gelişmeler, Shiba Inu’nun 0,00001 doların üzerine çıkma çabalarına potansiyel olarak katkı sağlayabilir. Şu anki fiyatı 0,000009837 dolar olan kripto para birimi, kritik fiyat seviyesinin bir kez daha test edilmesine yaklaşmış durumda.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?