Ocak 16, 2024

Meme Coin Balina Aktivitesinde Büyük Artış: İşlem Hacmi %551,43 Sıçradı, İşte Gelişmeler!


Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB), balina aktivitesi göstergesinde büyük bir artış kaydetti. SHIB, 100.000 dolardan fazla transfer içeren büyük işlemlerin hacminde %551,43’lük bir sıçrama gördü. IntoTheBlock verilerine göre, büyük işlem hacimleri 14 Ocak’ta 902,36 milyar SHIB’den 5,9 trilyon SHIB’e fırladı. Büyük işlem hacimlerindeki artış, balinalar arasında sıklıkla büyük bir faaliyet olduğunu gösteriyor.

Son 24 saatte büyük işlemlerde 56,45 milyon dolar değerinde SHIB görüldü. Bu da kripto cinsinden 5,9 trilyon SHIB’e denk gelmektedir. Son 24 saat içinde  bildirilen işlem hacmi toplam 6,61 trilyon SHIB’dir.

SHIB Fiyat Hareketi

Şu anda piyasa değerine göre en büyük 17. kripto para birimi olan Shiba Inu, haber yazıldığı sırada 0,00000964 dolardan işlem görerek son 24 saatte %0,12’lik bir kayıp yaşadı.

Kripto para piyasası, spot borsa yatırım fonlarının (ETF) geçtiğimiz Perşembe günü Amerika Birleşik Devletleri’nde işlem görmeye başlamasından bu yana baskı altında. Düşüşe rağmen, SHIB son yedi günde %3,77 artışla haftalık olarak yeşil renkte kalmaya devam ediyor.

Öte yandan düşüşler devam ederse, SHIB’in bu Ocak ayında şimdiye kadar iki kez toparlandığı 0.0000085 dolarda önemli bir destekle karşılaşması olası.

Kaynak : u.today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?