Aralık 8, 2022

2.87 Trilyonluk Meme Coin Alımı Yaptı Devler Arasına Girdi!

Etherscan.io kısa süre önce, bilinmeyen cüzdanın, gerçekleştirilen sağlam bir işlemde yeni oluşturulan cüzdana 26.299.340 dolar (26.29 milyon dolar) değerinde 2.871.107.065.473 (2.87 trilyon) SHIB gönderdiğini bildirdi.

Cüzdana Shiba Inu gönderi yapıldı!

İşlem Detayları

Yepyeni cüzdan şimdi Etherscan.io’da en büyük 32. SHIB sahibi oldu. Söz konusu balinayı bu listede dünyanın önde gelen borsaları Binance US ve Gate.io’nun cüzdanları takip ediyor.

Kripto piyasalarındaki durgunluğun ortasında, Shiba Inu balinaları son zamanlarda aktif olmaya devam ediyor. Bazı yatırımcılar varlıkları için bir güvenli bir sığınak bulmaya çalışırken, bazıları da dipten alım fırsatını yakalamaya çalışıyor.

Özellikle, yeni oluşturulan cüzdanlar son zamanlarda milyarlarca SHIB biriktiriyor ve bu son işlem en büyük birikimlerden birini temsil ediyor. Öte yandan 5 Aralık’ta da yeni oluşturulan iki gizemli cüzdan tarafından 555 milyar meme coin biriktirildiği ortaya çıktı.

Son Meme Coin Gelişmeleri

Bu bariz birikim eğilimi, Shiba Inu ekosisteminde meydana gelen birkaç kayda değer gelişmeyle birlikte, SHIB’nin değerinin düşük görüldüğü bir zamanda ortaya çıktı. Shiba Inu ekibi kısa bir süre önce, yakında başlatılacak bir etkinlikte topluluk üyeleri için yeni sürprizler ve hediyeler olacağını bildirdi.

Ayrıca, 6 Aralık’ta, en iyi Japon kripto borsası OKCoin Japan, bir SHIB savunucusundan gelen ısrarlı çağrıların ardından bir SHIB listelemesine işaret etti. Ek olarak, Virginia merkezli Exclusive Automotive Group, Shiba Inu’nun bir ödeme seçeneği olarak platformuna ekledi.

Bugün SHIB’in önde gelen geliştiricilerinden biri olan “Trophias”, SHIB Wiki’nin çok yakında kullanıma sunulacağını ima etti.

Ancak geliştiriciler hala kesin çıkış tarihini vermeyi reddediyor, ancak Trophias tarafından yapılan son güncellemeye göre SHIB Wiki lansmana çok yakın görünüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, bunların yanında balinaların son dakikada Shiba Inu ekosistem token’larını biriktirdiği de görülüyor. WhaleStats verilerine göre meme coin SHIB, en büyük ETH balinaları için satın alınan ilk 10 varlık arasında yer alıyor ve aynı şekilde ilk 100 ETH balinası için en büyük yatırımı konumunu yeniden kazandı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?