Mart 9, 2024

Meme Coin Alevler İçinde: %15000’lik Yakım Artışı Beklentileri Körükledi!

Shiba Inu fiyatının geçtiğimiz hafta %70 artması ve bugün kaydedilen yakım oranındaki artış dikkat çekti. Son 24 saat içinde SHIB yakım oranında %15.596’lık artış dikkat çekti. Bu artış, meme coin’in gelecekteki fiyat hareketi hakkındaki iyimserliği arttırdı.

Meme coin topluluğu, bugün 9 Mart’ta 13,61 milyar coin’in yakıldığını bildirdi. Bu yakım işlemi, topluluğun SHIB tokenomiklerini güçlendirme çabalarının bir göstergesi olarak öne çıkıyor. Özellikle kullanılamaz bir cüzdana yapılan SHIB transferlerinden kaynaklanan yanma oranındaki artış, yatırımcılar arasında büyük bir heyecan yarattı ve SHIB fiyatının gelecekteki hareketine dair olumlu beklentileri artırdı.

Son olarak, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Kusama, Ragnar’ın paylaşımıyla uyumlu olarak ilk Leash yakma işlemini ima etti ve meme coin’in kriptografik girişimini daha da vurguladı.

Shiba Inu fiyatı son 24 saatte önemli bir artışla %6.41 yükseldi ve şu anda 0.00003551 dolardan işlem görüyor. Meme coin’in 24 saatlik işlem hacmi %33 artış gösterirken, piyasa değeri %6.35 arttı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzereCoinGecko verilerine göre, küresel piyasa değeri listesinde on birinci sıraya yükselmesiyle Shiba Inu, kripto piyasası hayranları arasında önemli bir ilgi topladı. RSI, yaklaşık 83 civarında dolaşarak aşırı alım durumuna işaret etti ve bu durum, meme coin’in gözlemlenen fiyat rallisiyle uyumlu hale geldi.

Kripto piyasa tutkunları, yanma oranındaki artış ve yakın zamandaki gelişmelerin de etkisiyle SHIB tokeni için daha güçlü fiyatlar bekliyor. SHIB’in tokenlerin yakılmasıyla arzı azaldıkça, meme coin için boğa piyasa sentimenti hakim olmaya devam ediyor. Coin’in 0.00004 dolar seviyesine yaklaşmasıyla birlikte, 0.000035 direnç seviyesinin üzerinde bir kırılma, SHIB’nin 0.0001 dolarlık son derece iyimser seviyeye ulaşması için yol açabilir. Ancak, aşırı alım durumu, yatırımcıların kar elde etmek için satış yapma ihtimalini de işaret ederek, muhtemel bir konsolidasyon dönemine işaret ediyor.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?