Eylül 28, 2023

Meme Coin Alevler İçerisinde Kaldı: Yakım Oranı %1.000 Fırladı, Bu Yakım Neyin Habercisi?


Shiba Inu (SHIB) son zamanlarda kripto dünyasının gündemindeydi. Pek çok kişi SHIB’i unutulmaya mahkum başka bir meme coin olarak düşünürken, token hızlı bir hamle yaptı.

Son 24 saat içinde, SHIB‘in yakım oranı %1.000 gibi şaşırtıcı bir oranda arttı. Fiyat da hafif bir toparlanma belirtisi gösteriyor. SHIB kısa süre önce, birçok trader’ın tırnaklarını yemesine neden olan önemli bir trend çizgisi destek seviyesinin altına düşmüştü. Bu çizginin altına düşülmesi genellikle düşüş eğilimine işaret ediyor. Bir an için SHIB bu yola giriyor gibi görünüyordu.

Shiba Inu

Meme coin fiyatı, bu yakma oranı artışıyla birlikte hafif bir toparlanma gördü. Son veriler itibariyle Shiba Inu %0,44’lük bir artışla 0,0000073 dolar olarak fiyatlandırılıyor. Bu mütevazı bir artış gibi görünebilir. Ancak kripto para biriminin değişken dünyasında olumlu yönde atılmış bir adımdır. Özellikle de SHIB kısa bir süre önce, genellikle düşüş eğilimine işaret eden yerel bir trend çizgisi destek seviyesinin altına düştüğü için.

Bu ani yakımın arkasında ne var? Shiba Inu‘nun kullanım alanlarının azlığı düşünüldüğünde bunu söylemek zor. Ancak balinaların artan faaliyetlerinin bununla bir ilgisi olabilir. Sevdikleri token’ın kelimenin tam anlamıyla küllerinden doğduğunu görmeye kararlılar. Dahası piyasa da buna karşılık veriyor gibi görünüyor.

Fiyat hafif ama gözle görülür bir toparlanma gösterdi. Ancak bunun büyük bir şeyin başlangıcı olması mümkün. Ancak yatırımcılar aceleci davranmamalı. Yakım oranı ve ardından gelen fiyat toparlanması umut verici görünüyor. Ancak uzun vadeli başarının garantisi değildir. Shiba Inu’nun önünde hâlâ uzun bir yol ve aşması gereken pek çok zorluk var. Bununla birlikte, bu son gelişme şüphesiz token’a yeni bir soluk getirmiş ve sahiplerine bir umut ışığı vermiştir.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?