Meme Coin Alevler İçerisinde Kaldı: Yakım Oranı %906 Fırladı: İşte Fiyatın Tepkisi!


Son güncellenme : 09.01.2024 - 11:46

Popüler meme coin Shiba Inu, token’ında yakım oranında olağanüstü bir artış kaydedildi. Bu bağlamda kripto para dünyasında yine bir çılgınlık dalgası yarattı denebilir. Ek olarak bu artış, SHIB’in fiyat artışının ortasında ortaya çıktığı için daha geniş kripto piyasasında kayda değer bir ilgi gördü.

Dahası, açıklanan yakım bilgilerine göre, Shiba topluluğu geçtiğimiz gün milyonlarca SHIB’i yakmış ve token için piyasa iyimserliğini artırmış görünüyor. Buna paralel olarak, SHIB fiyatı geçtiğimiz gün yükselişe geçerek küresel çapta büyük ilgi gördü.

Shiba Inu Yakım Raporu

Shibburn tarafından açıklanan verilere göre, topluluk son 24 saat içinde 33,88 milyon SHIB yaktı, bu da yakım oranında %906,27’lik bir artışa işaret ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu arada, SHIB topluluğu, meme coin‘in tokenomics’ini yükseltmeyi amaçlayan ilk arzından bugüne kadar şaşırtıcı bir şekilde 410,69 trilyon SHIB yakmış gibi görünüyor. Bununla eş zamanlı olarak, topluluk bugün 30,97 milyon SHIB’i 0x95ad61…4c4ce adlı kullanılamaz bir cüzdana taşıdı.

Öte yandan, bir başka önemli yakım işlemi de yatırımcıların ilgisini çekerek yakın zamanda 1 milyon SHIB’i yaktı. Bununla ilgili olarak, 0x60812…9fe80 numaralı bilinmeyen adresin daha önce belirtilen miktarı yaktığı kaydedildi.

Eş zamanlı olarak, meme coin’in yakım tarihçesiyle uyumlu olarak, SHIB fiyat grafiği de kayda değer kazançlar sergiledi.

Shiba Inu Fiyatı Yükseliyor

Shiba Inu fiyatı haber yazıldığı sırada, son 24 saatte %5,34 yükselerek 0.000009521 dolara ulaştı ve önemli bir artış gösterdi. Bununla birlikte, haftalık ve aylık grafikler önemli düşüşler gösterdi.

Ayrıca, bugünkü fiyat artışı öncelikle yakım oranındaki yükselişe bağlanıyor. Bu da token için yükseliş düşüncelerini destekliyor. Shiba topluluğu olağanüstü yakım kroniğine devam ederken, kripto piyasası hayranları SHIB tokenomiklerinin yakında desteklenmesini bekliyor.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?