Mart 14, 2024

Meme Coin Alev Alev: Artan Yakım Oranları Neyin Habercisi, İşte Fiyatın Tepkisi!

Bugün, Shiba Inu ekosisteminde yaşanan olayların heyecan verici bir dönüşünde, meme coin’in yakım oranındaki önemli bir artış küresel çapta dikkat çekiyor gibi görünüyor. Meme coin yakım izleyicisi Shibburn tarafından sunulan verilere göre, bugün kaydedilen yaklaşık %400’lük yakım artışı, kripto piyasası trader’ları ve yatırımcıları arasında Shiba Inu’nun gelecekteki fiyat hareketi hakkında büyük bir merak uyandırdı.

Bu arada, geçtiğimiz ayın yaklaşık %250’lik artışını takiben Shiba Inu coin’inin yakıma devam etmesi, SHIB’in kripto girişiminin etrafında dönen piyasa iyimserliğini daha da artırıyor. Son SHEboshi lansmanı, .SHIB isim hizmeti ve AIRian ile yapılan ortaklık gibi yeni tanıtılan bir dizi özellik de bu iyimserliğe katkıda bulundu.

Ancak SHIB bugün oldukça dalgalı bir şekilde işlem gördü. Hatta kısa süreli düşüşlerle negatif bölgeye indi. Bu durum, küresel çapta kripto piyasası meraklıları arasında, topluluğun son dönemdeki geliştirme çabalarının meme coin’in tokenomiği üzerindeki potansiyel etkisini sorgulayan spekülasyonları arttırdı.

Shiba Inu Yakım Oranları

Shibburn tarafından sunulan verilere göre, Shiba Inu bugün, 14 Mart’ta, 15,15 milyon coin’in yakılmasıyla yakım oranında %427,55’lik şaşırtıcı bir artış kaydetti. Bu, arzın darbe almaya devam etmesiyle birlikte, meme coin için dalgalı bir piyasa iyimserliği dalgası yarattı.

Bu arada, Shiba Inu’nun ilk arzından bugüne kadar yakılan 410,72 trilyon coin ile, meme coin‘in topluluğu kripto aleminde dalgalar yaratmaya devam etti ve tokenlarının piyasa dinamiklerine yardımcı olmak için olağanüstü çabalar sergiledi. Son yedi günde yakılan 14,46 milyar SHIB ile %2404’lük bir haftalık yakım artışı, Shiba Inu’yu çevreleyen iyimserliğe katkıda bulunarak SHIB’in kriptografik girişimi için ek yükseliş duyguları doğurdu.

Shiba Inu Fiyat Hareketleri

Bu haber yazıldığı sırada, Shiba Inu’nun fiyatı son 24 saat içinde %2,62’lik önemli bir artış gösterdi. Şu anda 0,0000338 dolardan işlem görüyor. Token’ın piyasa değerindeki %2,64’lük artışa eşlik eden 24 saatlik işlem hacmindeki %22,72’lik artışla birlikte, haber yazıldığı sırada Shiba Inu için olumlu bir piyasa duyarlılığı hakim oldu.

Coinglass tarafından sağlanan türev veriler, SHIB’in fiyatındaki artışla uyumlu olarak piyasada bir yükseliş eğilimi olduğunu gösteriyor. Meme coin’in açık ilgisi %7,20 artarken, hacmi %11,98 artarak piyasaya giren önemli miktarda yeni paranın ve artan piyasa faaliyetinin işaretini veriyor. Bu, SHIB için daha da yükseliş ortamı yaratırken, CoinGape Media tarafından yapılan analiz, coin’in 0.000032 dolarlık direnç eşiğiyle karşılaştığını gösterdi.

Yukarıda belirtilen eşiğin üzerindeki bir yukarı yönlü hareket, trader’lar ve yatırımcılar arasında büyük bir yükselişi teşvik ediyor gibi görünüyor. Çünkü bu seviyenin üzerinde tutulan bir kapanış potansiyel olarak SHIB’nin 0.00004 dolara doğru ilerlemesini sağlayabilir. Eğer yükseliş trendi devam ederse, SHIB daha yüksek seviyelere yükselebilir ve yeni zirve değerlere ulaşabilir.

Ağdaki toplam işlemlerin 400 milyon sınırını aşmasıyla Shibarium’un işaret ettiği son atılım fırtınası, topluluğun son çabalarından kaynaklanan Shiba Inu’nun tanık olduğu artan zincir içi faaliyet ve popülerliğin altını daha da çizdi. Bu durum toplu olarak SHIB’nin yükseliş duruşuna zemin hazırlayarak potansiyel olarak 0,00004 dolar seviyesine doğru ilerlemesine yol açıyor.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?