Haziran 10, 2024

Mega Balinanın Bu Hamlesi Fiyat Artışını Tetikledi: Meme Coin Ralliye Hazır mı?


Bir mega balina, son 24 saat içinde yoğun bir birikim çılgınlığına girerek Pepe coin‘in fiyatına yeniden ivme kazandırmış olabilir. Bu stratejik hamle, PEPE’nin fiyatının önemli ölçüde düştüğü ve token’ları toplamak için cazip bir fırsat oluşturduğu bir dönemde gerçekleşti. Balinanın bu manevrası, PEPE’nin gelecekteki potansiyeline olan güveni yansıtarak, tokenın değer kazanmasına katkıda bulunabilir.

Kripto analiz platformu Lookonchain tarafından paylaşılan bilgilere göre, bir balina yaklaşık 24 saat içinde 231,6 milyar satın aldı. Bu devasa birikim 2,9 milyon dolara ulaşarak balinanın meme coin’de aldığı pozisyonu sağlamlaştırıyor.

Lookonchain içgörüsü, PEPE balinasının token biriktirme sahnesinde yeni olmadığını belirtti. En azından 16 Mart’tan bu yana, bu balina Kraken’den ortalama 750.34 dolar fiyatla 8.34 milyon dolar değerinde toplam 0.00001111 milyar PEPE satın aldı.

 

Şu anda PEPE satın almak, özellikle yakın zamanda Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) ulaştığı göz önüne alındığında, benzersiz bir fırsat sunmaktadır. Pek çok kişi, token’larını satma eğiliminde olabilir. PEPE, 0,00001718 dolarlık ATH’den şu anki fiyatı olan 0,00001262 dolara %26,38 oranında geri çekildi.

Bu balina hareketinin önemli bir açıklaması, PEPE’nin mevcut seviyesinden sürekli olarak büyüyeceğine duyulan büyük güvendir. PEPE ve diğer meme coin’lerin bu boğa döngüsündeki etkileyici sıçramalarına rağmen, piyasa analistleri, daha geniş pazardan daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip altcoin’ler için daha fazla yukarı yönlü hareket olasılığı konusunda iyimserler.

Geçtiğimiz hafta PEPE %9,64 oranında düşerek balinaların uzun vadeli beklemeye girmesi için benzersiz bir ortam yarattı. Yakında ATH’lerini yeniden test etmek için oyunda olan memecoinler arasında PEPE, büyük bir favori olmaya devam ediyor.

Meme coin Piyasası için Boğa Profillemesi

PEPE’nin ötesinde, meme coin ekosistemi oldukça olumlu bir hızla büyüyor. Meme coin dünyası, 24 saat içinde %1,95’lik bir artış göstererek piyasa değerini 58.794.310.811 dolara yükseltti.

Bu büyüme, Dogecoin’in (DOGE) %0,6’lık artışla 0,1477 dolara, PEPE’nin %1,82’lik artışla 0,00001268 dolara ve dogwifhat’ın (WIF) %0,77’lik artışla 2,769 dolara ulaşmasıyla desteklendi. Ekosistemdeki önemli gelişmelerden biri de FLOKI’nin BNB Zinciri sahiplerinin sayısının 417.000’in üzerine çıkması oldu.

Diğer tokenlar, Shiba Inu’nun Shibarium’u ve Floki’nin TokenFi’si gibi yenilikçi projelerle talebin artmasına katkıda bulundu. PEPE, bu alanda henüz diğerleri kadar ilerleme kaydetmemiş olsa da, uzun vadede SHIB ve DOGE’yi geçme hedefiyle kendini adamış bir topluluğa sahiptir.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?