Şubat 25, 2022

Mart Ayında Bu 5 Altcoin’e Dikkat: Başarılı Analist Açıkladı! 

Kripto topluluğu arasında popüler bir kripto analisti, üç Ethereum rakibi de dahil olmak üzere, Mart 2022’de izlenmesi gereken en iyi beş altcoin’i listeledi.

Altcoin Daily’nin sunucularından birisi olan Aaron Arnold, en son YouTube videosunda Ethereum (ETH) ve katman 1 Ethereum rakipleri konusunda oldukça iyimser olduğunu söyledi.

“Alternatif katman-1’ler konusunda oldukça iyimserim, ancak katman-1’lerin kralı Ethereum’u da unutmayalım.

Ethereum olan büyük tokenomiğe katkıda bulunan bu kadar çok farklı iş modeli varken, nasıl yükselişe geçmezsiniz? Bazen NFT’ler [non-fungible tokenler], bazen ise DeFi [merkezi olmayan finans].”

YouTube analisti, yükseliş duruşunu desteklemek için kripto muhabiri Jacquelyn Melinek’ten bir tweet’e de atıfta bulundu:

“Toplam DeFi adresleri, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 203 artarak 4.4 milyona ulaştı.”

Arnold ayrıca kendisini blok zincirlerin interneti olarak nitelendiren alternatif katman-1 (L1) olan Cosmos (ATOM) konusunda da iyimser. Arnold, kripto fenomeni Erik Voorhees’in bir çift tweetine atıfta bulunarak, ATOM’un “L1 alanında büyük şeyler yaptığını” iddia ediyor.

“Cosmos ekosistemi ivme kazanıyor ve [bu platform] ETH’nin L1 alternatifleri arasında benzersiz. Doğal olarak birlikte çalışabilir L1’lerin bir seçkinler topluluğu olarak tasarlanmıştır. Bu, her DApp’in [merkezi olmayan uygulamanın] kendi kapasitesini oluşturduğu yatay ölçeklendirme ve varlıkların zincirler arasında hareket edebileceği anlamına gelir.

Birkaç yıldır Cosmos hayranıyım, çünkü öncelikle A) tanıdığım bazı akıllı geliştiriciler buna bayılıyorlar ve B) diğer [Proof-of-Stake] L1’lerin yaptığı ademi merkeziyetçilik fedakarlıklarını yapmıyor. Oldukça adem-i merkeziyetçi ve adem-i merkeziyetçilileştirici. Ve gerçek [işlemlerin] [kullanıcı deneyimi] de oldukça başarılı.”

Arnold, Solana’nın non-fungible token (NFT) pazar-yeri Neon’un New York’taki otomatlarda NFT satmaya başladığı haberini takiben, Ethereum rakibi katman-1 çözümü Solana (SOL) konusunda da önümüzdeki aylar için oldukça heyecanlı durumda:

“Bu, çocukluğunuzda o makinelerden zıplayan süper toplar aldığınız zamandan beri bir otomattan satın alabileceğiniz en heyecan verici şey olabilir.”

Geçen hafta kurumsal yatırım girişlerinde 25 milyon dolar fon girişi gördüğü bildirilen Avalanche’ın (AVAX) da göz önünde bulundurulması gereken altcoin’ler listesine eklenmesiyle, Arnold’un favori Ethereum rakiplerini tamamlıyor. Arnold’a göre, kurumsal yatırımla ilgili haberler Avalanche’ın fiyatının %20 artmasına neden oldu.

Sözlerine devam eden Arnold, Ethereum alternatiflerinden uzaklaşarak, yakın zamanda medya devi Warner Music Group (WMG) ile bir anlaşma imzalayan az bilinen bir oyun altcoin’i olan Splinterlands (SPS) konusunda da iyimser olduğundan bahsediyor. Arnold, mevcut WMG sanatçıları etrafında yeni blok zinciri oyunları geliştirme anlaşmasını “büyük bir ortaklık” olarak nitelendiriyor.

WMG’nin Dijital Baş Sorumlusu ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Oana Ruxandra, anlaşma hakkında şunları söylüyor:

“P2E [oyna-kazan] oyunlarındaki fırsatın ne kadar önemli bir olay olduğunu küçümseyebileceğimizi sanmıyorum. Splinterlands ile ortaklığımız, tokenize oyunlar geliştirmek ve sürdürmek için hep birlikte çalışırken, sanatçılarımıza ve onların müziklerine odaklanıyor. İlerledikçe, sanatçılarımız için yeni gelir kaynakları yaratırken, yaratılan değere hayran katılımını da artıracağız.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.