Aralık 14, 2019

Mark Yusko’dan İddialı Bitcoin Fiyat Tahmini

En popüler kripto para olan Bitcoin, gün geçtikçe daha da yaygın hale geliyor. Bu yaygınlık beraberinde uzman görüşlerini de getiriyor. Yatırımcıların ‘Bitcoin fiyatı gelecekte ne olacak?’ sorusu uzmanlar tarafından sık sık mercek altına alınıyor. Bu uzmanlara son olarak Morgan Creek Capital’ın kurucusu Mark Yusko dahil oldu ve verdiği bir röportajında Bitcoin fiyatıyla ilgili öngörülerini paylaştı.

Business Insider röportajında Yusko, ağdaki kullanıcı sayısının ve artan Bitcoin cüzdanı sayısının önemli olduğunu belirtti.

Yusko, 2021 yılına kadar Bitcoin’in yeni bir parabolik ralliye geçiş yapacağını düşünüyor. Bu şekilde, Bitcoin fiyatının önümüzdeki yıllarda birkaç katına çıkacağını öngörüyor. Mark Yusko fiyat tahmini şu sözlerle dile getirdi:

“Bugün ile 2021 arasında Bitcoin’in 100 bin dolar olduğunu görmemiz muhtemel. 2025 itibari ile 250 bin dolara ulaşacağımızı düşünüyorum ve sonra 2030’da da 400 bin ya da 500 bin doları görebiliriz.”

Mark Yusko, Bitcoin’in önemli destekçilerinden biri. Yusko Bitcoin’in gerçekten dijital altın olduğuna inanıyor ve Bitcoin’in itibari paralar için uygulanabilir bir alternatif olduğunu düşünüyor. Fiyat konusunda iyimser olan tek kişi Yusko değil. Bu fiyatlar şu an için pek mümkün olmasa da gelecekte ne durumda olacağını zaman gösterecek.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?