Mark Cuban DOGE’dan Sonra Şimdi de Bu Altcoin Ödemelerini Kabul Edecek!

0

Dallas Mavericks hayranları artık yeni bir kripto para birimi kullanarak takım ürünleri satın alabilecekler.

Franchise’ın milyarder sahibi Mark Cuban’a göre profesyonel basketbol organizasyonunun destekçileri artık çevrim içi mağaza satın alımları için Litecoin’i (LTC) kullanabilecekler.

Cuban, her zaman birden fazla kripto projesinin açık destekçisi olmuştur ve ekibi, dijital varlıkları erken benimseyen ekiplerden biriydi. Bu yılın Mart ayına kadar Mavericks zaten; Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC), Gemini Dollar (GUSD), Paxos Standard (PAX), Binance USD (BUSD), ve Dogecoin(DOGE) ödemelerini destekliyordu, şimdi listeye Litecoin(LTC) de eklendi.

Cuban, bu ayın başlarında CNBC’ye, varlığın kendisine diğer kripto para birimleri üzerinde avantaj sağlayan bir niş oluşturduğunu söyleyerek, DOGE konusunda özellikle yükselişe geçti. Hatta geçen hafta, Cuban, Mavericks’in Dogecoin’de ödeme yapan müşteriler için “özel fiyatlandırma” ile bir yaz ürünü satışı başlattığını duyurmuştu.

Bu hafta, Litecoin’in resmi Twitter hesabı Cuban için bir öneri yayınladı ve Mavericks sahibinin LTC kullanarak ekstra iş alabileceğini ima etti. Litecoin’in gönderisine etiketlenen Cuban, öneriye hızlı bir şekilde yanıt verdi.

“Litecoin ile dallasmavsshop’ta istediğiniz tüm dallasmavs ürünlerini satın alabilirsiniz. Ödeme yaparken Litecoin’i seçin! Arkadaşlarınıza anlatın!”

Geçen hafta Cuban, Twitter’da bazı şirketlerinin “bütün kriptolarda” ödeme kabul ettiğini ima etti. Ancak bu esnekliğin Mavericks organizasyonuna uygulanıp uygulanmadığını netleştirmedi.

“Doge’un promosyonunu yapmıyorum. Şirketlerimin ürün ve hizmetlerini tanıtıyorum. İnsanların HERHANGİ bir kriptoda ödeme yapmasına izin verdiğimiz yerde, DOGE satışların yüzde 95’ini oluşturuyor.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın