Mark Cuban, Bu Dönüm Noktasının Ethereum Fiyatının Patlamasına Neden Olabileceğini Söyledi

0

Milyarder yatırımcı ve iş adamı Mark Cuban, Ethereum’u daha da yükseklere çıkarabilecek ezber bozan bir katalizörü açıklıyor.

Dallas Mavericks’in sahibi yeni bir tweet’te 8.4 milyon takipçisine Ethereum’un (ETH) iş dünyasını ele geçirme potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

“ETH’nin daha da büyük bir patlama şansı olmasının nedeni, henüz ETH akıllı sözleşmeler üzerine inşa edilen iş uygulamalarının gerçekleşmeye başladığını gerçekten görmemiş olmamızdır. Bunu yaptıklarında, her şirket ETH okuryazarı olacak ve bu da bir dönüm noktası olacak. Ancak Katman-2 de bu durumda önemli bir rol oynayacak.”

En iyi akıllı sözleşme protokolü olmak için rekabet eden diğer platformların eksiklikleri olmasa da Cuban, Ethereum’un Proof-of-stake modeline yönelik beklenen güncellemesinin, alandaki hakimiyetini sürdürmede kilit bir rol oynayacağını vurguluyor.

Tüm farklı seçeneklere ayak uydurmak zor ve diğerleri için pek çok hedging mekanizması yok. Elbette, ETH 2.0’in çizeceği yol önemli olacaktır.”

Büyük bir Ethereum savunucusu olduğu ortaya çıkan Cuban, geçen ay da kripto trader’larına neden Bitcoin yerine Ethereum almaları gerektiğini anlatmıştı.

Bitcoin ve Ethereum etkili bir şekilde birçok şeyin gerçekleşmesini sağlayan platformlardır. Ancak Bitcoin şu anda gerçekten bir değer deposu olacak şekilde gelişti ve onu başka herhangi bir şey için kullanmak çok zor.

Eğer isterseniz, dijital altına dönüşür. Başka şeylere de izin veren bir platform olarak kullanabilirsiniz, ancak bunu yapmak çok daha fazlasını gerektirir, değil mi? Diğer çeşitli şeyleri sarmayı(wrapping) veya yapmayı gerektirir ve ek fayda elde etmek için her şeyden daha fazla teminat görevi görür.

Ethereum’un ise, organik ve doğal formunda çok daha fazla yerleşik yardımcı program olduğunu biliyorsunuz. Sadece akıllı sözleşmeleri organik ve doğal olarak kullanma yeteneği bile şu anda önemli bir fark. Bu, Bitcoin’de yeni değerler ve yeni fırsatlar yaratan Katman 2’lerin bulunmadığı anlamına gelmez. Ama gerçekten Bitcoin üzerinde Ethereum’dan çok daha fazla çalışmanız gerekiyor.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın