Mart 2, 2023

Makine Öğrenimi Tahmini Verdi: Shiba Inu 31 Mart’ta Bu Fiyatta!


2023 yılına oldukça güçlü başlayan kripto para piyasası Mart ayına girdiğimiz şu günlerde biraz hız kaybetti. Shiba Inu (SHIB) de benzeri bir performans göstererek piyasaları takip etti. Birçok yatırımcı günümüzde oldukça yaygınlaşan yapay zeka ve makine öğrenimi araçlarını kullanarak gelecek aylardaki SHIB fiyat tahmini yapmaya çalışıyor.

Gelen son verilere göre PricePredictions makine öğrenimi aracı Shiba Inu fiyatının 31 Mart tarihine kadar 0,000011 dolara ulaşacağını öngörüyor.

yapay zeka shiba inu tahmini

Hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD), Bollinger Bantları (BB), ortalama gerçek aralık (ATR), göreceli güç endeksi (RSI) ve diğerleri gibi teknik göstergelere dayanan algoritmalar, SHIB‘in mevcut fiyatından %8,03’lük bir düşüş tahmin ediyor.

Aynı zamanda, finans ve kripto izleme web sitesi TradingView’deki 1 günlük göstergelerdeki duyarlılık Shiba Inu için genel olarak düşüş eğiliminde ve 10’da ‘sat’a işaret eden hareketli ortalamalardan ve 2’de ‘sat’ öneren osilatörlerden özetlendiği gibi 12’de ‘sat’ öneriyor.

Shiba Inu haber hazırlanırken 0.00001196 dolardan işlem görüyor, bu da gün içinde %3,54 ve yedi gün öncesine göre %8,93’lük bir düşüş anlamına geliyor. Ancak SHIB aylık grafiğinde hala %3,79’luk bir kazanç kaydetti.

Shiba Inu fiyat tahmini

Makine öğrenimi tarafından yapılan meme coin fiyat tahmininin geçerli olması için Shibarium ve SHIB: The Metaverse gibi gelişmelerin de oldukça önemli olduğunu hatırlatmak gerekir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Finbold

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?