Ekim 29, 2018

Madencilik Çok Karışık ve Korkutucu Mu Geliyor? Nasıl Bir Tıkla Madencilik Yapılır?

Yoğun teknik bilgiye sahip, sert bir kripto meraklısı değilseniz, madencilik söz konusu olduğunda nereden başlayacağınız pek olası değildir.

WinMiner’ın arkasındaki ekip, 1 milyardan fazla kurulum tarihi ile tüm bunları değiştireceğine söz veriyor. CEO ve kurucu ortağı Ariel Yarnitsky, öncü anlık haberci ICQ’nun eski genel müdürü ve en popüler indirme yöneticilerinden biri olan Download Accelerator’ın kurucularından olan kurucu ortağı Idan Feigenbaum bu girişime liderlik ediyor.

“Oyun değiştiren” denilen ürünün, bilgisayarları olan herkesin yedek enerjiyi bir gelire dönüştürebilmesini ve dünya çapında 190.000’den fazla kullanıcının bunu gerçekleştirebildiğini söylüyorlar.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere WinMiner, madenciliğin çoğu için “sınır dışı etkinlik” olmasının şaşırtıcı olmadığını söylüyor. WinMiner beyaz gazetesi, “kripto sikkeleri kavramlarını anlamak, onları benimsemek ve ticaret yapmak, aynı zamanda onları güvenli bir şekilde saklamak, çok teknik gerektiren, karmaşık ve hatta korkutucu ” diye belirtiyor.

Kripto alanı ile ilgili önceden herhangi bir bilgiye gerek duymadan, kullanıcıların en karlı madeni parayı (40’ın üzerindeki kripto para listesinden) “herhangi bir zamanda kullanmasına izin veren tek bir platform” kurmuştur.

WinMiner, geniş bir kitle tarafından başarılı bir şekilde benimsenmesi için bunun katalizör olacağına inanmaktadır.

Diğer Projelerden Farkı

Şirkete göre, WinMiner’ı en çok satılan satış projelerinden ayıran şey, birçok kullanıcıyla birlikte canlı ve çalışan bir ürün olması, kullanım kolaylığı, çok sayıda ödeme seçeneği ve akıllı optimize edilmiş çoklu madencilik algoritması olmasıdır. WinMiner, halka açık bir güvenlik şirketi ile bir pilot anlaşma imzaladığını ve yüz milyonlarca aktif kullanıcının, kullanıcıları için kripto haline gelen bir platform oluşturduğunu söylüyor.

WinMiner koini, AION ağındaki ilk koin satışı olacaktır.

Sadelik ve aşinalık

WinMiner’in arkasındaki ekip, sadeliğin ve tanıdıklığın, platformunun kitlesel çekicilik kazanması için hayati öneme sahip iki temel bileşen olduğunu söylüyor. Bu nedenle yazılımın kurulumu ve kullanımı kolaydır; yeni başlayan bir kişinin, bilişim güçlerinin ne yaptığını ve başardığını hızlıca anlamasını sağlar. Kazançlar ABD doları cinsindendir ve “bu nedenle volatil kripto fiyat hareketleri ile dalgalanma göstermemektedir.”

Ödemeler de basit olacak şekilde tasarlanmıştır. Kripto veya USD yoluyla ödeme alabilmenin yanı sıra, kullanıcılar kazançlarını Amazon, iTunes ve Steam hediye kartları şeklinde alabilirler. Ödemelerin başlayacağı minimum bakiye şu anda 5 ABD Doları olarak belirlenmiştir.

WinMiner, daha fazla sayıda madencinin kapısını açmanın, desteklenmiş sikkelerin madenciliğini merkezden ayıracağını ve bu sikkelerin blok zincir ağlarını daha istikrarlı ve güvenli hale getireceğini savunuyor.

Bir dizi ayar

WinMiner’in 1-tıkla çalışmasına rağmen, kurucular, kullanıcıların deneyimlerini kişiselleştirmeleri için geniş bir yol yelpazesi oluşturmuş. Varsayılan olarak, yazılım bir bilgisayar boşta moduna girdiğinde devreye giriyor. Kullanıcıların ihtiyaç duyduklarında tam bilgi işlem kaynaklarını elde etmelerini sağlar. Diğer modlar, kullanıcıların programı uygun gördüğü zaman manuel olarak açıp kapatmasına izin verir. Profesyonel madenciler için gelişmiş bir çiftlik modu da sağlanmaktadır.

Madeni Para Kriteri

Ek olarak, kullanıcılar hangi madeni paraların çıkarılacağını seçmek için karar verebilir veya WinMiner’in akıllı algoritmasının bu kararı onlar için yapmasına izin verebilir. “ madeni para kriteri” özelliği, kullanıcıların daha karlı bir madeni paraya geçme eşiğini belirlemelerine olanak tanır.

WinMiner ekosisteminin kalbi olan WinMiner koinleri için yapılan satış, 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek. Bicameral Ventures fonu, 1 milyon dolarlık katılımla katkıda bulunan ilk şirket oldu. İkinci aşamada, insanlar platform satışını kullanarak kazanç satışına katılacak ve kazançlarını madencilikten çıkartarak WinMiner koinlerini yüzde 40’lık bir bonusla satın alabilecekler. Bununla birlikte, insanların kendi paralarını denklemlere katmak zorunda kalmadan etkinliğe katılmalarının sağlanması umuluyor. Üçüncü ve son aşama kamu satışı olacaktır.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?