Aralık 5, 2023

Terra Classic Güç Göstermeye Devam Ediyor: LUNC Yükseliş Momentumunu Ne Kadar Süre Koruyabilir?

Terra Classic (LUNC), son zamanlardaki performansıyla herkesi etkilemeye devam ediyor.

LUNC, 26 Kasım’dan bu yana heyecan verici bir ralli başlattı. Bu bağlamda birçok yatırımcının Terra Classic ekosistemine olan inancını yeniden canlandırdı.

Bu olağanüstü yükseliş yalnızca istatistiksel bir anomali değil. Aynı zamanda LUNC’un kripto piyasasında hala güçlü bir oyuncu olduğunun kanıtıdır. 26 Kasım’da LUNC, hakim olan düşüş eğilimine meydan okuyarak neredeyse %30’luk bir artışla yükselişine başladı. Bu önemli dalgalanma, LUNC’un ilk kez önemli 21 günlük EMA’sının üzerinde kapanmasını sağlayarak önemli bir yükselişin sinyalini verdi.

LUNC o gün 0,0001 doların üzerinde kapanarak halen devam etmekte olan önemli bir rallinin tohumlarını attı. O zamandan beri, LUNC sekiz işlem seansından yedisini fethetti. Topluluğun hararetli katılımı ve yatırımcıların ilgisi LUNC’un yükselişini körükledi. Altcoin önemli direnç seviyelerini aşarken durdurulamaz görünüyor.

Terraform Labs’ın geçen ay Terra Classic ekosistemine yaptığı 15 milyon dolarlık stratejik yatırım, çok ihtiyaç duyulan bir katalizör sağlayarak satın alma momentumunda bir artışa yol açtı ve sosyal aktiviteyi güçlendirdi. Bu ani dalgalanmanın ardındaki kesin nedenler tartışma konusu olmaya devam etse de kesin olan bir şey var. Terra Classic artık kripto piyasasındaki dalgalanmaların pasif bir katılımcısı değil. Hesaba katılması gereken bir güç olarak ortaya çıktı.

LUNC’un Bugünkü Dalgalanması

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere LUNC da son 24 saat içinde kayda değer bir yükseliş yaşadı. Şu anda 0,0002523 dolardan işlem gören LUNC, %33,38’lik bir artışla dün birçok kişinin konuştuğu 0,0002 dolarlık fiyatı aştı. LUNC neredeyse 0,0003 dolara ulaştı ve geri düşmeden önce 0,0002711 dolarda durdu. Kripto para birimi 0,00021 dolar direnç seviyesini aştı. Ancak 0,00028 dolar direnç tarafından durduruldu.

ChatGPT’nin 31 Aralık’a kadar bu fiyatı geçmesini beklediği dijital varlık için ufukta 0,0003 dolar görünüyor. LUNC’un bu seviyeyi tekrar test etmesi olası. Ancak nihayetinde bu seviyeyi aşması bekleniyor.

LUNC şu anda geçen ay bu zamana göre %290,86 artış gösterdi. LUNC‘un piyasa değerinin 1,47 milyar dolarla 1 milyar dolar sınırını aştıktan sadece bir gün sonra 1,5 milyar doları geçmesi olası.

Terra Classic (LUNC) de son 24 saatte yatırımcı ilgisini korudu. Bu bağlamda 24 saatlik işlem hacmi %121,96 artışla 1,2 milyar dolara ulaştı. Bu kayda değer performans, varlık için daha iyi bir geleceğe işaret ediyor ve topluluğa heyecan getirdi.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?