Mart 1, 2024

LUNC Yine Trendlerde: Terra Classic Ağında Neler Bekleniyor?

Terra Classic (LUNC) kripto para piyasasını domine ettiği 2022 yılından sonra iyimser bir tablo sunmakta zorlanıyor. Daha önce 100 doları aşan altcoin, yarattığı büyük kaosun ardından piyasadan adeta silindi. Topluluğun desteğiyle aktif kalmaya devam eden varlık, 0,000001 dolar gibi oldukça düşük fiyata kadar gerilemişti. Ancak topluluğun desteği ve yatırımcıların spekülatif ilgisi varlığın sık sık gündeme gelmesine yardımcı oluyor.

Terra Classic (LUNC) Neden Gündemde?

LUNC fiyatı nihayet geçtiğimiz ay yükseldi ve fiyat bir hafta öncesine göre yaklaşık %14 arttı. Fiyat şu anda 0.0001407 dolardan işlem görüyor. Bu da önceki güne kıyasla %8’lik önemli bir düşüş anlamına geliyor. Aynı durum işlem hacminde de yaşandı, çünkü %38 oranında azaldı ve 154,646,132 dolar civarında yer alıyor.

terra classic (lunc) yeniden trendlerde

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere LUNC volatiliteyi azaltmak amacıyla Binance’in de desteğiyle 100 milyar coin yakmıştı. Bu da yakımların en az %51’nin Binance’ten geldiği anlamına geliyor. Bugün ise yakımların 19. aşaması gerçekleşecek ve topluluk büyük bir yakım umuduyla yayınlanacak duyuruya hazırlanıyor.

Axelar Coin Binance Tarafından Listeleniyor: AXL Coin Nedir?

Altcoin‘in dolaşımdaki arzı yaklaşık 5,7 Trilyon, toplam arzı ise 6,8 Trilyondur. Kripto piyasası yükselişe geçtiğinden, LUNC topluluğu faydayı artırmak, fon toplamak ve yanma oranını artırmak için çalışıyor. Önceki yakım fiyatı yükseltirken, 19. yakımın da yükseltmesi olası. Üstelik bu sefer piyasadaki hissiyat daha da olumlu.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?