Terra Classic Fiyat Analizi: LUNC ve USTC Yeni Duyuruyla Birlikte Yükselişe Geçti, İşte Seviyeler!


LUNC ve USTC, kısa süre önce hafif bir artış yaşadı. Bunun sebebi Terra Classic ekosisteminin Joint katman 1 Task Force (JL1TF) geliştirme ekibi tarafından güvenlik yükseltmesini duyurmasıdır.

Yeni yükseltme Terra Classic topluluk üyelerinin güvenlik ve Terra Classic’in bütünlüğünü bozabilecek diğer potansiyel tehditler hakkındaki endişelerini gidermeyi umuyor.

JL1TF Baş Geliştiricisi Tarafından Tam Güvenlik Yükseltme Ayrıntıları

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere JL1TF baş geliştiricisi Vinh Nguyen, 16 Ocak’ta X’e yaptığı açıklamada, yeni tamamlanan çekirdek güvenlik yükseltmesiyle ilgili bazı ayrıntıları açıkladı.

Baş geliştiriciye göre, Terra Classic topluluğunun daha iyi bir kullanıcı deneyimi için yaptığı yaygaranın ardından yükseltme gerekli görüldü. Yeni yükseltmenin, Terra Classic’in eski bileşenlerinden kaynaklanan güvenlik riskleri ve yeni özelliklerin eksikliği gibi zorlukları ele alacağını da sözlerine ekledi.

Vinh, güvenlik yükseltmesinin tamamlanmasının neye benzeyebileceğini açıklarken şunları söyledi: “Bu temel bileşenlerin başarıyla güncellenmesi, güncel güvenlik ve istikrar sağlamanın yanı sıra TFL desteği için gereken altyapıyı da mümkün kılacaktır.”

Daha da ileri giden baş geliştirici, geliştirici ekibin bakım ve ana ağ dağıtımındaki deneyimiyle, çekirdek yükseltmenin kullanıcıların memnuniyetini karşılamak için mükemmel bir şekilde yürütüleceğini belirtti.

Vinh ayrıca yükseltmeye katkıda bulunanların çabalarını da takdir etti. Tweet’inin bir bölümünde şu ifadeler yer aldı: “Ayrıca, bu paketi gözden geçirmemize yardımcı olan ve böylece Pay – per – Job gov – onaylı teklifle uyumlu olmasını sağlayan kişilere de şükranlarımızı sunmak istiyoruz.”

Yükseltmeden sorumlu ekip Vinh, Inon Man ve Frag’dan (gönüllü bir katılımcı) oluşacak. Wasm modülü (wasmd), Wasm Sanal Makinesi (wasmvm), Cosmos SDK, Comet BFT, IBC-GO ve Mainnet gibi bileşenleri içeren yükseltmenin başarısı için on bir hafta ve toplam 51.000 dolarlık bir bütçe de kullanılacak.

51.000 dolarlık bütçe, gözetim komitesi ve yükseltme paketi üyeleri tarafından tutulan çoklu-sig hesabında güvence altına alınacaktır.

LUNC ve USTC Fiyatları Hafif Artışlar Kaydetti

Potansiyel yükseltmelerle ilgili duyurunun ardından, Terra Classic ekosistemiyle ilişkili iki token olan LUNC ve USTC, fiyat hareketlerinde olumlu değişiklikler kaydetti. Verilere göre LUNC yaklaşık 0,00012 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat ve haftada sırasıyla %1,1 ve %4’lük artışları yansıtıyor.

Öte yandan, USTC yaklaşık 0,029 dolardan işlem görüyor. Sırasıyla son 24 saatte ve son yedi günde %3,5 ve %15,9 fiyat artışlarını yansıtıyor. Yeni başlatılan yükseltmenin LUNC ve USTC fiyatlarını ne kadar artıracağı merakla bekleniyor.

Kaynak : Times Tabloid

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?