Aralık 2, 2023

LUNC Rallisi Durdurulamıyor: Patlayıcı Yeni Bir Ralli Daha Geliyor Olabilir!

Terra Classic (LUNC) fiyatı son birkaç gündür beklenmedik yükselişler kaydederek son 10 günde %100’e varan bir yükseliş kaydetti. Yükseliş trendi ivme kazanmaya devam ederken, neredeyse hiç geri çekilme sinyali göstermiyor. Beklentiler ise fiyatın 0.00015 doları geçmesi yönünde.

LUNC grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere LUNC fiyat hareketi, büyük yutan mumlar olarak bilinen görünümü sergilemek için son sekiz işlem seansında sekiz yükseliş mumundan yedisini göstermeyi başardı. Koparma rallisini destekleyen artan taleple birlikte, günlük grafikte oldukça olumlu seyretmeye devam ediyor.

Şu anda, devam eden toparlanma rallisi 0,00015 dolar seviyesinde yer alan genel dirence yaklaşıyor ve bir yükseliş kırılmasıyla uyumlu ilerliyor. Dahası, Terra Classic iyileşen piyasa duyarlılığı kırılma olasılığını destekliyor.

Şu anda altcoin, alım baskısındaki patlamayı yansıtan dün geceki %17,50’lik sıçramanın ardından 0,000138946 dolardan işlem görüyor.

RSI göstergesi: Günlük RSI çizgisi, aşırı alım bölgesine girerken hareket halindeki güçlü bir yükseliş eğilimini yansıtıyor. Ayrıca, 14 günlük SMA trendi taklit ederken gösterge herhangi bir sapma sinyali göstermiyor.

EMA’lar: Günlük grafikteki yükseliş etkisiyle, 50D ve 200D EMA altın bir geçiş için hazırlanıyor. Bu yükseliş olayı, trendin tersine döndüğünü işaret edecek ve yükseliş oyuncularının girişini artıracak.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.