Eylül 12, 2023

LUNC Fiyat Tahmini: Kanal Formasyonu Dev Ralliyi Tetikleyebilir Mi?


Kripto para piyasasının mevcut düşüş eğilimi ve artan FUD, Eylül ayında da LUNC coin istisna olmaksızın birçok coinin düzeltme eğilimini genişletti. Altcoin’in günlük grafiği ince ama tutarlı bir düşüş gösteriyor. Son üç hafta içinde Terra Classic coin fiyatı, iki paralel trend çizgisi arasına rahatça yerleşen bir dizi ardışık düşük tepe ve düşük dip noktasını belirledi. Bu trend çizgileri yalnızca görsel kılavuzlar değildir. Dinamik destek ve direnci temsil ederler ve düşen bir kanal modelinin planını çizerler.

Düşen Kanal Formasyonu Önümüzdeki Yükselişin İpuçlarını Veriyor

  • LUNC fiyatındaki mevcut düşüşü bir düşen kanal formasyonu yönetiyor.
  • Genel trend çizgisinden gelen yükseliş kırılması, fiyatları %18’lik bir yükseliş için belirleyecektir.
  • LUNC coin’deki gün içi işlem hacmi 16,8 Milyon dolar olup %8,9’luk bir kayba işaret etmektedir.

LUNC

Altcoin dünyasındaki son satış dalgası, LUNC fiyatının kanal modelinin 0,000064 dolarda bulunan üst direncinden geri döndüğünü gördü. Bu da %13’lük hızlı bir düşüşe yol açarak madeni parayı 0,0000557 dolarlık düşük trendi yeniden test etmeye itti.

Haber yazıldığı sırada, Terra Classic 0,000057 dolardan işlem görerek gün için %1’lik mütevazı bir artışa işaret etti. Geleneksel olarak, düşen kanal formasyonu, destek trend çizgisinden potansiyel bir toparlanmaya işaret ederek üst dirence meydan okumak için olası bir dirilişe işaret ediyor.

Potansiyel bir boğa dönüşü bekleyenler için bu formasyon bir fırsat sunabilir. Üst direncin üzerinde kararlı bir kırılma, LUNC’un 0,000075 dolar bölgesini hedeflemesinin önünü açabilir.

LUNC Fiyat Düzeltmesi 0,000045 Dolara Ulaşacak mı?

Kanal aktif kalmaya devam ederken, LUNC fiyat yörüngesi ağırlıklı olarak düşüş eğiliminde. Formasyon tarihsel olarak potansiyel yükseliş sonuçlarını ima etse de, alt sınırlarının altına inilmesi sorun yaratabilir. Böyle bir kırılma, hakim olan düşüş eğilimini güçlendirecek ve potansiyel olarak coini 0,000045 dolar bölgesine kadar düşürecektir.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?