Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: 2021 Yeni Rekor Seviyesi Yakın Mı?

  • Litecoin fiyatı 4 saatlik grafikte yükselen üçgen modelini kırdı.
  • Litecoin boğaları, uzun vadede 265 dolarlık yeni rekora doğru ilerliyor.

Litecoin (LTC), son iki haftadır yükseliş trendinde işlem görmekte ve son 4 saatlik grafikteki yükselen üçgeni kırdı. LTC boğaları, 2021 yılı yeni rekor yükseliş trendi olarak 250 dolarlık zayıf direncin kırılmasını bekliyor.

Litecoin 2021 Yeni Zirvesine Doğru İlerliyor

4 saatlik grafikte Litecoin, 265 dolarlık uzun vadeli fiyat hedefine ulaşmasını sağlayacak yükselen üçgen modelini kırdı. Söz konusu 265 dolar’lık fiyat hedefi, üçgenin sırt kısmının referans olarak alınmasıyla hesaplanıyor. Yani modele göre %27 oranında bir yükseliş hedefi olduğu söylenebilir. Aşağıdaki grafikte durum daha net görülebilir.

Bununla birlikte, Litecoin yükselen üçgenin önceki desteği 208 doların üzerinde tutulmalıdır. Ayılar bu kilit desteği kırabilirse, yükseliş trendimiz geçersiz kalır ve LTC fiyatı kısa vadede en az 193 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir.

Litecoin yazı saatimizde 209 dolar seviyesinden alım-satım işlemi görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.