Eylül 7, 2023

Litecoin Fiyat Analizi: Boğalar Direniyor, Savaşı Kim Kazanacak?


CoinMarketCap sıralamasına göre satıcılar baskıyı sürdürüyor. Litecoin (LTC) fiyatı son 24 saatte %0,41 düştü.

 

Saatlik grafikte, Litecoin oranı 62,31 dolar desteğini test etme yolunda ilerliyor. Durum değişmezse, söz konusu işaretin yakınında kapanış, 62 dolar bölgesine bir patlama için bir ön koşul olabilir.

Günlük zaman diliminde, oran dar bir kanalda işlem görmeye devam ettiği ve daha ileri bir hareket için enerji biriktirdiği için durum dünden bu yana neredeyse değişmedi.

Bununla birlikte, alıcılar 62 dolar bölgesini kaybederse, bir destek seviyesi kırılması ve ardından 60 dolara kadar devam eden bir düşüş görme şansı yüksektir.

Daha büyük grafikte, altcoin oranı 70 dolar bölgesinden sıçradı. Bu da alıcıların inisiyatifi ele geçirmeye henüz hazır olmadığı anlamına geliyor. Şu anda, trader’lar 60 dolar bölgesine odaklanmalıdır. Düşüş devam ederse, ayılar düşüşü 55 dolar işaretine kadar tutabilir. LTC haber yazıldığı sırada 62,88 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?