Litecoin Analizi

0
718

Kripto para, hem orta hem de kısa vadeli görünümde yükseliş eğilimindedir.
Boğalar piyasayı kontrol ediyor.

Litecoin (LTCUSD) orta vadeli görünümünde yükseliş eğiliminde. Dün, ayıların kademeli olarak geri dönüşü nedeniyle kripto paranın fiyatı destek alanı olan 73.98 Dolar’a düştü. Piyasa bugün 74.00 Dolar’a doğru yükselişe geçerek ayılara direndi.

Kripto paranın fiyatı direnç alanı olan 74.88 Dolar’dan işlem yapan iki EMA’nın üzerindedir. Bu da fiyatın artabileceğini gösterir.

Bu arada, aşırı alım bölgesindeki stokastik osilatör sinyali, fiyattaki momentumun orta vadede yukarı doğru gidebileceğinin bir göstergesidir.

Toparlamak gerekirse, kripto para kısa vadeli görünümünde yükseliş eğiliminde. Ayıların kısa hakimiyeti, dünkü seansta, destek alanı olan 73.37 Dolar’a düşmesine neden oldu.

4 saatlik grafik bugün 74,00 Dolar’da bulunan destek noktasıyla açıldı. Ancak, kripto paranın fiyatı, boğaların kademeli olarak geri dönmesi nedeniyle 74.88 Dolar’a yükseldi.
Fiyat iki EMA’nın üzerindedir ve aşırı satım bölgesinde stokastik osilatör sinyali %27 civarındadır. Bu da bir yükseliş sinyali anlamına gelebilir.

Muhtemel Direnç Noktaları: 80.00 Dolar, 90.00 Dolar, 100.00 Dolar.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın