Litecoin Analizi

Kripto para, hem orta hem de kısa vadeli görünümde yükseliş eğilimindedir.
Boğalar piyasayı kontrol ediyor.

Litecoin (LTCUSD) orta vadeli görünümünde yükseliş eğiliminde. Dün, ayıların kademeli olarak geri dönüşü nedeniyle kripto paranın fiyatı destek alanı olan 73.98 Dolar’a düştü. Piyasa bugün 74.00 Dolar’a doğru yükselişe geçerek ayılara direndi.

Kripto paranın fiyatı direnç alanı olan 74.88 Dolar’dan işlem yapan iki EMA’nın üzerindedir. Bu da fiyatın artabileceğini gösterir.

Bu arada, aşırı alım bölgesindeki stokastik osilatör sinyali, fiyattaki momentumun orta vadede yukarı doğru gidebileceğinin bir göstergesidir.

Toparlamak gerekirse, kripto para kısa vadeli görünümünde yükseliş eğiliminde. Ayıların kısa hakimiyeti, dünkü seansta, destek alanı olan 73.37 Dolar’a düşmesine neden oldu.

4 saatlik grafik bugün 74,00 Dolar’da bulunan destek noktasıyla açıldı. Ancak, kripto paranın fiyatı, boğaların kademeli olarak geri dönmesi nedeniyle 74.88 Dolar’a yükseldi.
Fiyat iki EMA’nın üzerindedir ve aşırı satım bölgesinde stokastik osilatör sinyali %27 civarındadır. Bu da bir yükseliş sinyali anlamına gelebilir.

Muhtemel Direnç Noktaları: 80.00 Dolar, 90.00 Dolar, 100.00 Dolar.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.