Ekim 27, 2022

Listelenme ve Etkinlik Duyuruları: 14 Altcoin için Önemli Gün


Son güncellenme : 27.10.2022 - 12:17

Kripto para piyasasında yükseliş ivmesinin görece gücünü koruduğu 27 Ekim 2022 tarihinde listede yer alan 14 altcoin duyurular paylaştı.

Koinfinans.com bildirdiğimiz üzere altcoin’ler farklı etkinlikleri düzenlemenin yanı sıra borsalar tarafından da listelenecek.

 • UniLend Finance (UFT), test ağının V2 sürümünü bugün başlatacak. Test ağı Ethereum blockchain’inde çalışacak.
 • Hydra (HYDRA), HYDRA 2.0 güncellemesini bugün gerçekleştirecek.
 • General Event (CRYPTO) ve Propy (PRO), Web3 ve Gayrimenkul zirvesine katılacak. Etkinlik 27-28 Ekim tarihleri arasında Miami’de düzenlenecek.
 • DSLA Protocol (DSLA), Arbitrum Nitro özelinde DSLA Protocol v2.0 sürümünü aktif edecek.
 • Ethereum Name Service (ENS), tüm çalışanların dahil olduğu bir etkinlikte toplanarak şirket ve gidişatlar hakkında bilgi verecek bir toplantı düzenleyecek.
 • Lazio Fan Token (LAZIO), BKEX tarafından listelenecek.
 • Neutrino USD (USDN), Gate.io tarafından listelenecek.
 • Bet To Earn (BTE) ve NULS ekibi bir toplantıda bir araya gelecek.
 • Okse (OKSE), CELR ile ortak bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Bridge Oracle (BRG) da Twitter Spaces üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Nexus (NXS), Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Santos FC Fan Token (SANTOS), BKEX tarafından listelenecek.
 • TRON (TRX) de bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Maple (MPL), topluluğuyla bir araya gelecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?