Temmuz 27, 2022

Liste Bir Hayli Kabarık, Bu Altcoin’lere Dikkat!


Son güncellenme : 27.07.2022 - 11:06

27 Temmuz 2022 tarihinde bazı altcoin yatırımcılarının delistlere de dikkat etmesi gerekiyor. Liquid, bir hayli kabarık bir liste paylaşarak delist edeceğin altcoin’leri açıklarken, bazı tarihleri de ertelediğini duyurdu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, öte yandan Zignaly ise İstanbul topluluğuyla bir araya gelerek, güncel projelerini tanıtacak. İşte altcoin dünyasında bugün gerçekleşecek önemli etkinlikler.

Altcoinler’de Yaşanacaklar

  • Abey (ABEY), AllianceBlock (ALBT), Anchor (ANCT), Electroneum (ETN), FLEX Coin (FLEX), Flixxo (FLIXX), GET Protocol (GET), HotNow (HOT), Humans.ai (HEART), INLOCK (ILK), KI (XKI), gibi altcoin’ler bugün Liquid tarafından delist edilecek.
  • DeFi Yield Protocol (DYP) ise Huobi Global tarafından DYP/USDT işlem çiftiyle listelenecek.
  • Perpetual Protocol (PERP) ise topluluğuyla bir buluşma gerçekleştirecek ve yaşanan son gelişmelerden, güncellemelerden ve proje duyurularından bahsedilecek.
  • Skey Network (SKEY) ise soru-cevap etkinliği gerçekleştirmenin yanı sıra yeni whitepaper’ını da topluluğa sunacak.
  • Zignaly (ZIG) ise İstanbul topluluğuyla bir buluşma gerçekleştirilecek. Toplantı saat 18.00’da gerçekleştirilecek.
  • Tenset (10SET) ise YouTube kanalı üzerinden bir soru-cevap etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu.
  • Casper Network (CSPR) de Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği gerçekleştirerek topluluğuyla bir araya gelecek.
  • DoDreamChain (DRM) ise XT.COM tarafından listelenecek. Listeleme DRM/USDT çiftiyle başlatılacak.
  • BOSAGORA (BOA) da topluluğuyla bir araya gelmek için Telegram üzerinden bir soru-cevap etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?