Ağustos 18, 2022

%50’lik Artış Gelebilir: Analist İki Altcoin Belirledi!


Son güncellenme : 22.08.2022 - 13:23

Yaygın olarak takip edilen kripto trader’ı Michaël van de Poppe, iki altcoin fiyatının %50’ye kadar artış yaşayabileceğini tahmin ediyor.

Van de Poppe, Chainlink (LINK) ile başlayarak, 622.600 Twitter takipçisine, piyasa değerine göre 24. en büyük kripto varlığının, 8 dolar fiyat seviyesi destek olarak kalırsa, yaklaşık %50 artarak 12 dolara yükselebileceğini söyledi.

“LINK’in 8 doların üzerinde devam ettiğini görmek istiyorum.

Eğer bu gerçekleşirse, trend yukarı doğru devam eder ve 12 dolara doğru gidebilir.”

LINK Usdt

LINK yazının kaleme alındığı sırada 8.01 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Van de Poppe’nin takip ettiği bir diğer altcoin ise Fantom (FTM). Analiste göre, Ethereum rakibi olarak anılan popüler altcoin %40 ile %50 arasında artış yaşayabilir.

“Fantom devam etmeye hazır görünüyor, çünkü burada hala çok önemli seviyelere sahibiz.

– %15 standart düzeltme.

– Günlük order block’un destek olarak kalması.

– Buradan devam etmesi %40-50’lik bir ralliye yol açabilir.”

Fantom

FTM, yazının kaleme alındığı sırada 0.35 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Van de Poppe ayrıca piyasa değerinde göre beşinci en büyük kripto varlığını olan Binance Coin’i (BNB) analiz etti. Trader’a göre, 310 dolarlık destek alanı kırılırsa Binance Coin 300 dolarlık kilit psikolojik seviyenin altına düşebilir.

“BNB ile ilgili olarak hiçbir şey değişmedi.

310 doların bu düzeltmenin en düşük seviyesi olabileceğine dair bir güç gösteriyor.

Bu seviye kaybedilirse, potansiyel long girişler için 295 doları hedeflerim.”

BNB

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?