Libra Birliği: Proje Güçlü Bir Şekilde Büyüyor

0

Bilindiği üzere sosyal medya devi Facebook’un geliştirilme aşamasında olan bir kripto para projesi var. Libra ismiyle anılan kripto para, ilk duyurulduğu günden bu yana sık sık gündeme gelmeyi başardı. Zaman zaman projeden ayrılan büyük isimler ile çalkantılı dönemler geçirmiş olsa da hala merakla beklenen bir proje.

Kripto paranın yönetiminden sorumlu Libra Birliği, cuma günü bir geliştirici güncellemesi yayınladı. Yayınlanan güncelleme ile Libra projesinin “beş aydır devam ettiğini ve güçlü bir şekilde büyüdüğünü” söyledi.

Libra Birliği geliştiricisi Michael Engle tarafından bir bir blog yazısı paylaşıldı. Paylaşılan yazı da, Libra test ağının Eylül ayında bu yana 51,000’den fazla işlem kaydedildiği ve ayrıca test ağı üzerinde 10 cüzdan ve 11 Blockchain gezgini dahil 34 proje geliştirildiği söylendi.

Sosyal medya devi, her ne kadar sıkı çalışıyor olsa da ABD yada diğer ülkelerde ki düzenlemeler karşısında nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor. Facebook, Libra’yı 2020 yılında piyasaya sürmeyi planlıyor ama karşı karşıya kaldığı zorluklar sebebiyle bu tarihi geciktirebileceği düşünülüyor.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın