Libra Birliği: Proje Güçlü Bir Şekilde Büyüyor

Bilindiği üzere sosyal medya devi Facebook’un geliştirilme aşamasında olan bir kripto para projesi var. Libra ismiyle anılan kripto para, ilk duyurulduğu günden bu yana sık sık gündeme gelmeyi başardı. Zaman zaman projeden ayrılan büyük isimler ile çalkantılı dönemler geçirmiş olsa da hala merakla beklenen bir proje.

Kripto paranın yönetiminden sorumlu Libra Birliği, cuma günü bir geliştirici güncellemesi yayınladı. Yayınlanan güncelleme ile Libra projesinin “beş aydır devam ettiğini ve güçlü bir şekilde büyüdüğünü” söyledi.

Libra Birliği geliştiricisi Michael Engle tarafından bir bir blog yazısı paylaşıldı. Paylaşılan yazı da, Libra test ağının Eylül ayında bu yana 51,000’den fazla işlem kaydedildiği ve ayrıca test ağı üzerinde 10 cüzdan ve 11 Blockchain gezgini dahil 34 proje geliştirildiği söylendi.

Sosyal medya devi, her ne kadar sıkı çalışıyor olsa da ABD yada diğer ülkelerde ki düzenlemeler karşısında nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor. Facebook, Libra’yı 2020 yılında piyasaya sürmeyi planlıyor ama karşı karşıya kaldığı zorluklar sebebiyle bu tarihi geciktirebileceği düşünülüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.