Ocak 23, 2024

Ledger Live’da VeChain Entegrasyonu: Geliştirilmiş Güvenlik

Tanınmış blockchain platformu olan VeChain, şimdi Ledger Live’a sorunsuz bir şekilde entegre edildi. Kullanıcılara VET (VeChain Token) varlıklarını doğrudan yönetme konusunda kullanışlı ve güvenli bir yol sunmuş oluyor. Bu heyecan verici gelişme VeChain meraklılarını memnun etti.

Bu gelişmeler, sürdürülebilirlik ve ölçeklenebilirlik üzerinde durarak, kripto alanında önemli bir adımı temsil etmiş oluyor. VeChain’in Ledger Live’a entegrasyonu, üçüncü taraf aracılarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve kullanıcıların VET varlıkları üzerinde doğrudan kontrol sahibi olmasını sağlar.

Bu gelişmeyle birlikte, VET’in yönetimi hiç olmadığı kadar basit hale gelmiş oldu. Ledger Live kullanıcıları artık gelişmiş güvenlik özellikleriyle akıcı bir deneyimden yararlanabilir. Hem VET hem de VTHO (VeThor Token) için daha fazla saklama seçeneği sunmuş olur.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ledger Live ile tam entegrasyon, dahil olan geliştirme ekiplerinin işbirlikçi çabalarının bir göstergesidir. VeChain, bu kilometre taşına katkıda bulunan tüm taraflara teşekkürlerini sunar. Kullanıcılarına sorunsuz ve güvenli bir kripto yönetim deneyimi sağlama taahhüdünü vermiş olur.

Ledger Live entegrasyonuna ek olarak, VeChain başarıyla Coinify ile entegre oldu. Bu entegrasyon, VeChainThor dijital varlıklarının kolay edinimini ve yönetimini kolaylaştırır ve bunun yanı sıra VeChain ekosisteminin erişilebilirliğini ve kullanılabilirliğini genişletir.

VeChain, hem yapımcılarına hem de topluluğuna yönelik saklama çözümlerini ilerletmeye devam ederken, sürekli gelişim ve yeniliklere olan taahhüdünü vurgular. Ledger Live ve Coinify ile entegrasyon, VeChain’in blockchain teknolojisini daha erişilebilir ve kullanıcı dostu hale getirme yönünde olumlu bir adım atmış oldu.

Kaynak : cryptonews
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?