Kullanıcılar Reddit’ten Kazandığı Tokenleri Satmaya Başladı!

0

Reddit’de Fortnite için özel olarak piyasaya sürdüğü Fortnite token ödüllerini kazanan kullanıcılar tokenlerini satmaya başladılar.

Geçtiğimiz Mayıs ayından beri Reddit üzerinde birkaç grupta, kullanıcıların yorumlar, paylaştıkları gönderiler gibi alanlardaki aktiviteleri ile kazandıkları tokenler satışa çıkartılmaya başlandı. Reddit alt oluşumu subreddit’de dağıtılan bu ödüller Bricks olarak isimlendirilmişti. Bricks, Ethereum’un Rinkeby sürümünde işlem gören bir token. Rinkeby test sürümlerinde çıkartılan tokenlerin fiyatları belirlenmedi için bu sürümden ücretsiz talep etmek de mümkündü.

Kullanıcılar dilerse merkezi olmayan kripto para platformu Honeyswap üzerinden elindeki Bricks’leri satabilirler. Anca değerlerinin çok düşük olması ve işlem ücretinin yüksek olması çok da faydali bir token olduğunu iddia edemez. Çünkü bir Bricks token 0,3 dolardan işlem görse de işlemin yapılma maliyeti yaklaşık 8,9 dolar olarak biliniyor.

Reddit üzerinde dağıtılan bir diğer token MOON, Fortnite özel tokenlerine kıyasla daha az popüler olmasına rağmen daha fazla avantaj içeriyor. Çünkü Fortnite tokenlerinin satışı çok karmaşık olarak inşa edilmiş ve birçok kullanıcı bunlarla uğraşmak bile istemiyor.

Son olarak DappRadar tarafından açıklanan verilere göre şuana kadar yaklaşık 37 bin Bricks sahibi kullanıcı 65 bin transfer gerçekleştirdi. Buna ek olarak MOON sahibi 8 bin kişinin ise 17 bin transfer gerçekleştirdiği bildirildi.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın