Haziran 11, 2024

Kripto Yatırımları 2 Milyar Dolar Giriş ile Yükseliyor: Büyük Yükselişler Görebileceği İddia Edilen DeFi Coinleri


Son güncellenme : 11.06.2024 - 11:58

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

ABD’deki makroekonomik gerilemenin ortasında, kripto yatırımlarının net girişi geçen hafta 2 milyar doların üzerine çıkarak Mayıs ayında kaydedilen toplam girişle eşleşti. Bu gelişen piyasa, art arda beşinci hafta boyunca kaydedildi ve zaman diliminde yaklaşık 4,3 milyar dolar değerinde yatırım çekti. Bu aynı zamanda eski ABD başkanı Donald Trump’ın geçen hafta San Francisco’da düzenlenen yüksek profilli bir bağış toplama etkinliğinde kendisini kripto başkanı ilan etmesinin ardından geldi.

Sponsorlu içerik göndericisine göre bazı analistler bu hamlelerin kriptoyu benimsemeyi artıracağına inanırken, önümüzdeki haftalarda bir ralliyi tetikleyebilecek DeFi coinlerini tahmin ediyor. Piyasa trendlerinin ve fiyat geçmişinin analizine dayanarak, yeni proje geleceği belirsiz Angry Pepe Fork, Uniswap, Injective, Chainlink ve Fantom, boğa piyasası öncesinde takip edilebilir altcoinler olduğu aktarılıyor.

Angry Pepe Fork’un Listelenebilecek mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Angry Pepe Fork, piyasaya çıkmak isteyen Solana tabanlı meme coinlerden biridir. Kazanmak için fethetme modeliyle tanınan APORK, blok zincirinde hasara neden olan zombi meme paralarını fethetme yolunda ilerliyor. Pepe Coin mitingini kaçırdıysanız ya da Angry Pepe Frog bu başarıyı tekrarlayabilir mi merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre Angry Pepe Fork, APORK ordusunun staking portalı üzerinden kazanç elde etmesini sağlayacak topluluk odaklı bir projedir. Proje, APORK ordusu daha fazla zombi meme parası fethettikçe APY’nin artacağı şekilde inşa edildi. Daha da şaşırtıcı olan şey, staking portalının satış öncesi yayında olacak olmasıdır ki bu, diğer en iyi DeFi projelerinde nadiren görülen bir durum olabileceği aktarılıyor.

Ekibine göre topluluk odaklı bir proje olarak, bireyler ekosistemde geride bırakılmıyor. Kullanıcılar, savaş alanındaki hünerlerini ve cesaretlerini göstererek ve APORK topluluğunun yüksek dereceli üyeleri haline gelerek ödüller kazanabilirler. Özünde, APORK bir meme parasından daha fazlasıdır; zombi meme paralarından bıkmış isyancılar ve dönekler için bir proje olacağı aktarılıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine ön satışın mevcut 1. aşamasında, APORK tokenını %10 para yatırma bonusu ile yalnızca 0,014 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Toplam arzı sadece 1,9 milyar dolar olan APORK, halihazırda meme coin piyasasına hakim olma misyonunu tekrarlamak istediği aktarılıyor.

Angry Pepe Fork Ön Satışını ziyaret edin

UNI Fiyatı Yükselirken Uniswap Gaz Ücretlerini Kaldırmayı Düşünüyor

Uniswap, piyasadaki en iyi DeFi coin’lerden biridir. Uniswap Protokolü’nün kurucusu Hayden Adams’ın X’te yakın zamanda yayınladığı bir gönderide, protokolün mucidi, platformun gaz ücretlerini ortadan kaldırmayı düşünebileceğini öne sürdü. Adams’a göre hiçbir kullanıcı “gaz ücreti” terimini duymamalı. Bu son açıklama, en iyi DEX platformunun gaz ücretleri ve bunların kullanıcı exeprince üzerindeki etkileri konusunda rahat olmadığının açık bir göstergesi olabilir.

Bu arada, Uniswap fiyatı, madeni paranın 10 dolarlık direnç işaretine ulaşmasıyla yükseliş işaretleri gösteriyor. CoinMarketCap verileri, Uniswap fiyatının geçtiğimiz ay %42, geçtiğimiz hafta ise %5 oranında arttığını gösteriyor. Ayrıca, Uniswap piyasa değeri 6 milyar doların üzerine çıktı ve günlük işlem hacmi 150 milyon doların üzerinde seyrediyor. Bunlar, tokenin büyük ölçüde benimsendiğinin işaretleridir.

İleriye dönük olarak, Uniswap teknik göstergeleri, madeni paranın 50 günlük ve 200 günlük EMA’nın üzerinde işlem gördüğünü ve Uniswap Korku ve Açgözlülük endeksinin Açgözlülüğü (70) gösterdiğini gösteriyor. Yükselen ivmeyle birlikte analistlerin Uniswap fiyat tahmini 3. çeyrek için 15$ aralığında ve bu da onu şu anda satın alınabilecek en iyi DeFi coinlerden biri haline getiriyor.

Injective Fiyat Tahmini – Yükseliş Momentumu Devam Ediyor

Injective, son birkaç ayda kayda değer bir gelişme gösteren en iyi DeFi tokenlarından biridir. Geçen yılın Aralık ayında 19$ civarında işlem gören Injective fiyatı, 2024’ün 1. çeyreğinde patlama yaparak Mart ayında 52$ ile tüm zamanların en yüksek rekorunu kırdı. Aynı zamanda Injective, son zamanlarda manşetlere çıkan en iyi DeFi coinlerden biri.

Birkaç gün önce Injective, Injective token ile ilgili ilk kapsamlı makalesini yayınladı. Bu makale, token’ın temel faydalarını ve deflasyonist kazançları hızlandırma mekanizmalarını tartışıyor ve bu da daha fazla insanın DeFi coin’i anlamasına yardımcı olacak.

Bu arada, Injective fiyatı yılbaşından bugüne fiyat ölçütünde %400’ün üzerinde artış gösterdi. Ayrıca, 17’den fazla temel piyasa göstergesi alım sinyalleri gösteriyor. Injective yükseliş piyasası duyarlılığı ile kripto analistleri, 3. çeyrekte 52 $ ATH işaretinin yeniden test edilmesinin mümkün olduğuna inanıyor.

Chainlink Gayrimenkul Tokenizasyonunda Liderliği Ele Geçirdi

Bir Web 3 hizmet platformu olan Chainlink, gayrimenkul varlıklarının tokenleştirilmesine öncülük ediyor. Ekosistem, gerekli tüm araçları sağlayarak çok önemli bir rol oynamaktadır. Bu araçlar sayesinde kullanıcılar, kritik mülk verilerini otomatik olarak güncelleyen dinamik NFT’ler oluşturarak alıcılar ve satıcılar arasında şeffaflık ve kolay iletişim sağlayabiliyor.

Bu yenilikçi fikirler, platforma büyük yatırımcı girişini tetikledi. CoinMarketCap verilerine göre, Chainlink fiyatı geçtiğimiz ay %16 oranında artış gösterdi. Chainlink işlem hacmi ve piyasa değeri gibi başlıca temel piyasa göstergeleri, yatırımcıların projeye olan güvenini işaret etmek için yükseliş eğilimindedir.

Bu arada, Chainlink piyasa duyarlılığı yükselişte. Bu nedenle analistler, kısa vade için 30 $ olan cesur bir Chainlink fiyat tahmini yaptı. En iyi kripto analisti Universe of Crypto’ya göre, LINK’in fiyatı çok yakında 27 $ hedefine ulaşacak ve bu da onu satın alınacak en iyi DeFi coinlerinden biri haline getirecek.

Fantom Fiyatı Toparlanmaya Hazır

Geçen ayki Sonic yükseltmesinden birkaç gün sonra Fantom fiyatı sıçrayarak neredeyse 1 dolara ulaştı. Bu, Fantom tokeninin 2024 yılında 1 dolara üçüncü kez yükselişiydi. İlki, tokenin 1,1 doların üzerine çıktığı Mart ayında, ikincisi ise Nisan ayında gerçekleşti. Ayı piyasası tokenı etkilemiş olsa da, bazı analistler tokenın yakında 1 dolarlık direnç trend çizgisini aşacağı konusunda iyimser.

Bu arada, Fantom’un fiyatı YTD fiyat ölçütlerinde %190’ın üzerinde değer kazandı. Aylık ve haftalık fiyat grafikleri negatif olsa da, Fantom piyasa değeri hafif bir iyileşme görüyor ve şu anda 2 milyar $ işaretine yaklaştı. Bununla birlikte, teknik analiz Fantom piyasa duyarlılığının düşüş eğiliminde olduğunu ve yalnızca 13 piyasa göstergesinin yükseliş işaretleri gösterdiğini gösteriyor. Bu durumda bile analistler, boğa piyasasında 1,5 dolarlık Fantom fiyat tahminlerinde kararlı. Bu nedenle, şimdi en iyi DeFi coini satın almak için en iyi zaman.

Sonuç

Kripto paralara olan yoğun ilgiyle birlikte, piyasa patlamadan önce katılmak için en iyi zaman şimdi olabilir. Yukarıdaki DeFi coinleri, kısa ve uzun vadede büyük yatırım getirisi sağlayabilir. Bununla birlikte, Angry Pepe Fork, meme tokenına olan yoğun ilgiye ve devam eden meme çılgınlığına bağlı olarak daha fazlasını sunabilir. Yatırım yapmadan önce DYOR yapmayı unutmayın.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Angry Pepe Fork tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Angry Pepe Fork
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?